2011 02 10

Klaipėdos čempionate – L.Grinčikaitės pergalė

Trečiadienį baigėsi atvirosios Klaipėdos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybėse ir jaunimo čempionatas.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Be lietuvių, varžybose taip pat dalyvavo Liepojos (Latvija) ir Kaliningrado (Rusija) lengvaatlečiai. 60 m bėgimus laimėjo Lina Grinčikaitė (7,40 sek.; atrankoje – 7,51 sek.) ir Paulius Ibianskas (7,00 sek.). 400 m bėgime nugalėjo Domantas Žalga – 50,95 sekundės. Už Eglę Krištaponytę, 1500 m baigusią per 4 min. 33.63 sek., šį sezoną greičiau bėgo tik Eglė Balčiūnaitė.

Eglė Krištaponytė pagerino jai pačiai priklausiusį 3000 m bėgimo geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Distanciją ji baigė per 9 minutes 54,69 sekundes.

Jaunimo rutulio (6 kg) stūmimo nugalėtojas Paulius Žabinskas (16,83 m) 1 centimetru viršijo Mariaus Šilenskio Lietuvos sezono geriausią rezultatą.

Austra Skujytė laimėjo 60 m barjerinį bėgimą (8,78 sek.) ir buvo greičiausia tarp lietuvių (pirmas keturias vietas užėmė kaliningradietės) bėgant 200 m (26,57 sek.). Šuolių į tolį sektoriuje Austra Skujytė keturis kartus įveikė 60 m ribą, o geriausias jos bandymas buvo 6,25 m. Tarp vyrų nugalėjęs Povilas Mykolaitis pasiekė savo geriausią sezono rezultatą – 7,76 m.

Klaipėdos čempione šuoliuose į aukštį geriausia tapo Gintarė Nesteckytė (1,75 m), o rutulio stūmime – Šarūnas Banevičius (16,78 m).