Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 26d. 07:15

Krepšinio turnyre Biržuose susirungė mažieji

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Sekmadienį įvyko 2000 metų gimimo berniukų krepšinio turnyras Biržuose. Jame dalyvavo penkios komandos: „Biržų SM", „Kupiškio SM" , A.Sabonio „KKSC-1“, A.Sabonio „KKSC-2“ bei „Panevežio KKSC".

Sekmadienį įvyko 2000 metų gimimo berniukų krepšinio turnyras Biržuose. Jame dalyvavo penkios komandos: „Biržų SM", „Kupiškio SM" , A.Sabonio „KKSC-1“, A.Sabonio „KKSC-2“ bei „Panevežio KKSC".

Likau nustebinta Panevežio bei Kupiškio komandos treneriais bei pasirodymų. Labai gerą įspūdį sudarė Kupiškio komandos treneris bei žaidėjai. Treneris labai nuostabus žmogus, jei berniukai padaro klaidą, jis ant jų nerėkia, o pasako kas blogai bei paskatina. Komandos berniukai - kaip viena didelė bei darni šeima. Visi puikia sutaria, nei vienas nesipeša ir nesipyksta. Nėra savanaudžių - visi noriai dalinasi kamuoliu. Treneris paaiškina kiekvieną smulkmeną, o berniukai į ja įsiklauso ir padaro kas liepta. Man tai paliko labai gerą įspūdį.

Panevežio komandos trenerio labai keista taktika. Per keturias varžybas jis tik per paskutiniasias varžybas pradėjo sakyti berniukams, ką daryti. Visas varžybas jis sedėjo, nepratarė nei žodžio. Berniukai linkę prie savanaudiškumo, dažniausiai gaudami kamuolį jo neatpasuoja o bando mesti. Patiko Biržų trenerio treniravimas. Jis taip pat skatina berniukus, paaiškina ką daryti. A. Sabonio komandos treneriai taip pat nėra šaltų nervų - dažnai pasikarščiuodavo ir aprėkdavo vaikus, bet jie susiimdavo ir nebereikėdavo šaukti ant jų.

Džiaugiuosi, kad maži miesteliai kaip Kupiškis ir Biržai užėmė aukštas vietas. Pirmoji vieta atiteko „A.Sabonio KKSC-1" komandai, antroji - „Kupiškio SM", trečioji - šeimininkų „Biržų SM" komanda, ketvirtoje vietoje liko „A.Sabonio KKSC-2" komanda, o penktoje - „Panevežio KKSC". Pirmosios trys komandos buvo apdovanotos medaliais, o dvi likusios komandos gavo po „Biržų duonos" pyragą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt