Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 10:14

Kūno kultūros ir sporto departamente apdovanoti Europos čempionai

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Antradienį Kūno kultūros ir sporto departamente buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę šalies sportininkai ir jų treneriai.

Antradienį Kūno kultūros ir sporto departamente buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę šalies sportininkai ir jų treneriai. Lietuvos jaunimo regbio rinktinė taip pat neliko nepastebėta.

Europos jaunimo čempionais tapę žaidėjai Donatas Lianzbergis, Julius Sutkus, Laurynas Prielgauskas, Vytaras Bloškys, Vytautas Poškus, Ernestas Lisauskas, Robertas Simaitis, Paulius ŠertvytisEdvinas Macas, Justinas Urbonas, Evaldas Gaubys, Laimonas Jakštys, Edvinas PeskovasJonas Danielkus, Augustas Ilgas, Eimantas BadaškaModestas Bekeris, Daivaras Jonaitis, Aurimas Gedminas, Sigitas Čiakas, Paulius Strigūnas ir Eugenijus Karpas, treneris Vytautas Kalinauskas, rinktinės vadovas Raimundas Švambaris ir gydytoja Nicifrona Stripeikienė buvo iškilmingai apdovanoti tarptautinės regbio federacijos FIRA-AER įsteigtais aukso medaliais.

Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas Klemensas Rimšelis kiekvienam įteikė po padėkos raštą bei gėlę. Ypatingu dėmesiu apdovanoti Lietuvos regbio jaunimo rinktinės vaikinai, jie buvo pagerbti už nuopelnus garsinant Lietuvos vardą. Lietuvos regbio federacija savo ruožtu primena jauniesiems sportininkams, kad be galo jais didžiuojasi ir tiki jų ateities pergalėmis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt