Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos lankininkai grįžo iš Pasaulio čempionato

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 3 -10 dienomis Italijos mieste Turine vyko šaudymo iš lanko Pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo beveik tūkstantis lankininkų iš 90 Pasaulio šalių, o Lietuvą jame atstovavo 7 lankininkai.

Liepos 3 -10 dienomis Italijos mieste Turine vyko šaudymo iš lanko Pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo beveik tūkstantis lankininkų iš 90 Pasaulio šalių, o Lietuvą jame atstovavo 7 lankininkai. Nors patekti tarp geriausųjų lietuviams nepavyko, namo parvežti net 6 nauji Lietuvos rekordai, o patys sportininkai teigia, kad patirtis ir įspūdžiai, kuriuos įgijo čempionate – neįkainojami.

Olimpinių lankų moterų grupėje geriausiai sekėsi Ingai Rabikauskaitei. Ji kvalifikacijoje užėmė 127 vietą. Gerda Pociūnaitė pagerino net 3  Lietuvos merginų  rekordus: iš 60m bei 30m atstumų, bei bendrą kvalifikacijos rekordą ir užėmė 130 vietą. Tuo tarpu kita lankininkė Inga Kizeliauskaitė po kvalifikacijos užėmė 146 vietą. Nei vienai iš sportininkių nepavyko patekti atkrintamąsias dvikovas.

Olimpinių lankų vyrų grupėje Adrianas Kovalevskij užėmė 161 vietą. Jis kartu su G. Pociūnaite taip pat pagerino Lietuvos jaunimo porų kvalifikacijos rekordą. Kęstutis Timinskas kvalifikacijoje parodė 170 rezultatą. Deja, abiems sportininkams taip pat nepavyko patekti į dvikovas.

Skriemulinių lankų moterų grupėje šaudė Jelena Babinina. Ji pagerino Lietuvos moterų kvalifikacijos rekordą ir užėmė 72 vietą. Deja jau pirmoje dvikovoje lietuvei teko pripažinti pajėgios varžovės iš Vokietijos Melanie Mikala pranašumą.

Skriemulinių lankų grupėje šaudęs Vladas Šigauskas puikiai pasirodė kvalifikacijoje ir užėmė 44 vietą. Jis kartu su J. Babinina taip pat pagerino skiremulinių lankų kvalifikacijos porų rekordą. Apmaudu, tačiau lietuviui ypač nesėkmingai susiklostė dvikova su vietnamiečiu  Tien Cuong Nguyen, po kurios V. Šigauskas buvo priverstas atsisveikinti su čempionatu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt