Lietuvos vandens slidininkų sėkmė Latvijoje.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->

Baigiantis vasarai, praėjusį šeštadienį netoli Preili miesto, Latvijos respublikoje, vyko Latvijos vandens slidinėjimo čempionatas. Varžybose slalomo rungtyje sėkmingai pasirodė ir mūsų šalies stipriausieji sportininkai Ričardas Lažinskas bei Meilė Linkevičienė.

Ričardas Lažinskas slalomo rungtyje prie didžiausio leistino varžybose katerio greičio 58km/h esant buksyravimo virvės ilgiui 12m apčiuožė 2 plūdurus.Varžybos pradedamos virvės ilgiui esant 18,25m. R. Lažinskas užėmė 2-ąją vietą. 1-ąją vietą iškovojo Latvijos sportininkas Ingus Buks, kuris apčiuožė 3 plūdurus virvės ilgiui esant 11,25m.

Moterų grupėje čiuožusi Ričardo sesuo, Meilė Linkevičienė slalomo rungtyje  prie didžiausio leistino varžybose katerio greičio 55km/h apčiuožė 2 plūdurus esant virvės ilgiui 14,25m, ir taip pat iškovojo 2-ąją vietą. 1-ąją vietą moterų grupėje iškovojo Latvijos sportininkė Diana Vucane apčiuožusi 3 plūdurus esant virvės ilgiui 14,25m, katerio greitis 55km/h.

Septintoje vietoje vyrų grupėje liko Luietuvos sportininkas Vytas Valentėlis apčiuožęs 5 plūdurus virvės ilgiui esant 14,25m katerio greitis 58km/h.

Veteranų amžiaus grupėje Startavo mūsų šalies sportininkas Tauras Milašius ir užėmė 5-ąją vietą apčiuožęs 4 plūdurus virvės ilgiui esant 18,25,katerio greitis 52km/h

Viso Latvijos čempionate startavo 30 vyrų ir 7 moterys.