LKL ketvirtfinalyje triumfavo Utenos „Juventus“ (nuotraukos)

Utenos „Juventus“ pirmą kartą klubo istorijoje iškopė į LKL pusfinalį.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Utenos „Juventus“ pirmą kartą klubo istorijoje iškopė į LKL pusfinalį. Uteniškiai serijoje iki dviejų pergalių „sausu“ rezultatu 2:0 laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš daugiakartinius LKL bronzos laimėtojus Šiaulių „Šiaulius“. Arši kova vyko 35 minutes, tačiau vienu metu uteniškiai spurtavo ir likus 2 minutėms turėjo saugią dešimties taškų persvarą, kurios nebeiššvaistė iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Uteniškiai, didžiuliam susirinkusių sirgalių džiaugsmui, laimėjo rungtynes rezultatu 91:81. Pasibaigus rungtynėms, saulės miesto krepšininkai eidami į persirengimo kambarius išvydo uteniškiams labai linksmą plakatą: „Sireika, vis dar nebaisu?“. Toks sirgalių piešinys galbūt buvo nupieštas todėl, jog Robertas Giedraitis sugebėjo nugalėti patį savo mokytoją Antaną Sireiką.