Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
0

Sužaistos rungtynės tarp Kauno rajono „Laisvės KRS“ ir Šiaulių „Rūtos“ komandų.

Pirmoji taškus pelnė „Laisvės KRS“ žaidėja Eglė Tarasevičiūtė. Po minutės pirmą ir paskutinį kartą po dviejų taiklių Aistės Tamutytės baudų metimų Šiaulių „Rūta“ išsiveržė į priekį - 2:4. Skirtumas nuolat balansavo ties keturiais-penkiais taškais kauniečių naudai. Kėlinys stebino rezultatyvumu - įpusėjus kėliniui rezultatas - 20:12! Tiesa, merginos kiek pavargo, todėl antrojoje kėlinio dalyje ir apsukos kiek sumažėjo. Vis dėlto Kauno komanda išlaikė turėtą persvarą - 28:21.

Trečiąją kėlinio minutę A.Tamutytė sumažino savo komandos deficitą iki trijų taškų - 33:30. Bet toks skirtumas išsilaikė vos vieną ataką, o vėliau ėmė augti Kauno rajono „Laisvės KRS“ komandos naudai - 38:32, 44:32. Vėliau abi komandos sustojo - taškų nepelnė tris minutes. Kėliniui pasibaigus šiaulietės turi 14 taškų deficitą - 49:35.

Rungtynių baigtis iš esmės buvo nulemta trečiajame kėlinyje, kurį Kauno rajono ekipa laimėjo 18 taškų skirtumu (28:10). Nepaisant to, jog pirmus taškus ketvirtyje pelnė šiaulietės (Karolinos Maksimovaitės tritaškis), komandos kovai tai neužvedė, o aikštelės šeimininkės, vedinos Ligitos Kinkevičienės ir Mantės Kvederavičiūtės, didino persvarą - 60:38, 64:38, 71:42, o pasibaigus kėliniui persvara - rekordinė (22 taškai) - 77:45.

Kaunietės nesiliovė mindyti viešnių iš Saulės miesto - ketvirtąją kėlinio minutę persvara pasiekė 41 tašką - 92:51. Pamačiusios, jog pergalę jau iškovojo, aikštelės šeimininkės atleido vadžias ir leido Šiaulių „Rūtai“ kiek prisivyti, tačiau jos iki finalinės sirenos persvarą tesumažino iki 34 taškų - 110:74.

Naudingiausiai Kauno rajono ekipoje žaidė Lina Aglinskaitė - 25 taškai (32 naudingumo balai), ir L.Kinkevičienė, įmetusi 22. Šiaulietėms labiausiai padėjo Sandra Baliutavičiūtė, pelniusi 22 taškus, ir Ieva Kazlauskaitė, pridėjusi 14.

Kauno rajono „Laisvė KRS - Šiaulių „Rūta 110:74 (28:21; 21:14; 28:10; 33:29)