Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 30d. 11:58

Maži nesklandumai nenustelbė ralio aistruolių dvasios (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Galingi automobiliai, garsiai dūzgiantys motorai, žvėriškas greitis ir entuziastingai šaukiančios minios žmonių. Tai – ne dar viena filmo „Greiti ir įsiutę“ dalis, tai – šeštadienį Utenoje siautęs „Halls Winter Rally“!

Galingi automobiliai, garsiai dūzgiantys motorai, žvėriškas greitis ir entuziastingai šaukiančios minios žmonių. Tai – ne dar viena filmo „Greiti ir įsiutę“ dalis, tai – šeštadienį Utenoje siautęs „Halls Winter Rally“!

Žiūrovai savo favoritus palaikė ne tik audringais šūksniais – greta ralio trasų įsikūrusiose žiūrovų zonose taip pat  plevėsavo vėliavos. Nuo atšiauraus vėjo greičio entuziastai gynėsi įvairiais būdais – striksėdami, šildydamiesi prie laužų, siurbčiodami karštus ir „ugninius“ gėrimus, statydami sniego sienas ar net slėpdami veidus po kaukėmis. Net ir nepakančiausi šalčiui žiūrovai ralyje neliko nuskriausti – čia buvo galima įsigyti šiltų firminių „Halls Winter Rally“ kepurių  bei striukių. Vis dėlto šiemet žiemos ralis – vienas šilčiausių per visą šio ralio gyvavimo laikotarpį.

Atrodo, jog ralio žiūrovai buvo pasiruošę ir nusiteikę lauke praleisti ne visai maloniai vėsią žiemos dieną, bet nedaugelis iš jų tikėjosi, kad iki žiūrovų zonų teks sukarti ne vieną kilometrą pėsčiomis... Nedidelis akmenėlis į ralio organizatorių daržą – akivaizdu, kad renginyje trūksta savanorių, kurie nurodytų žiūrovams, kur galima statyti automobilius... Šio trūkumo pasekmės – stovėjimo aikštelėse tilptų dar ne viena dešimtis automobilių, o siauras kelias iki žiūrovų zonų – ne vieno kilometro spinduliu užstatytas transporto priemonėmis, kurioms norint palikti ralio teritoriją teko sukinėtis pusnyse bei sugaišti ne vieną valandą...

Vis dėlto maži nesklandumai nesupykdė ralio žiūrovų – draugiški ir paslaugūs greičio mėgėjai maloniai padėjo vieni kitiems išstumti automobilius, neįveikusius slidaus kelio ir iškasti tuos, kuriems nepavyko išsisukti siauruose pravažiavimuose, vedančiuose iki žiūrovų zonų.

Raliui pasibaigus žiūrovai bei svečiai suplūdo į šventinį koncertą, kur rekordinį žiemos ralį savo dainomis vainikavo rokeriai „ANBO“, „Utenos auksinis choras“ bei legendinė grupė „Antis“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt