Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuomonė. Brangus, dar nereiškia, kad geras

Šaltinis: 15min
0
A A

Sporto klubų tinklas „Impuls“ jau ne vienerius metus yra lyderis rinkoje, siūlantis plačiausią paslaugų įvairovę Vilniaus mieste, bet drauge ir pačias aukščiausias kainas. Ar kaina atitinka kokybę ir ar ši galinga įmonė neužmigo ant laurų?

Sporto klubų tinklas „Impuls“ jau ne vienerius metus yra lyderis rinkoje, siūlantis plačiausią paslaugų įvairovę Vilniaus mieste, bet drauge ir pačias aukščiausias kainas. Ar kaina atitinka kokybę ir ar ši galinga įmonė neužmigo ant laurų?

Jau ketverius metus esu šio tinklo sporto klubo esančio Karoliniškių mikrorajone, nuolatinė klientė. Ne veltui tokį ilgą laiko tarpą esu ištikima lankytoja ir po keleto apsilankymų kituose miesto klubuose vis tiek grįžtu čia. Kokia to priežastis? Įvairūs ir beveik visuomet veikiantys sporto salės treniruokliai, kokybiški aerobikos ar kiti grupiniai užsiėmimai, gana didelis baseinas ir pirčių įvairovė.

Vis dėlto per pastaruosius metus pastebėjau ne vieną šio sporto klubo minusą. Nors kasmet augančios paslaugų kainos yra mažiausias iš jų, juk kainų augimo tendencija vyravo visame paslaugų sektoriuje, bet kokybė išties suprastėjo. Prieš ketverius metus mėnesinio visos dienos abonemento kaina buvo 199 Lt, dabar ji siekia 241 Lt (Asanavičiūtės g. 15). Bėgant laikui, o kainai pakilus 45 Lt, sporto klubas tikrai neprarado daug klientų – sporto salėje, grupiniuose užsiėmimuose ar baseine visuomet daug žmonių, tačiau ne kartą teko nusivilti ir ėmiau kai ko pasigesti:

* Rūbinėje nebeliko darbuotojos, o juk palikti daiktus patalpoje, kur per valandą praeina bent 30 žmonių, išties nesaugu.

* Registratūroje retu atveju esi pasitinkamas su šypsena, džiaugiesi išgirdęs „laba diena“ ir „viso gero“ (studijuodama tarptautinį verslą ir mokydamasi personalo vadybos subtilybių, tokiems darbuotojams, kurie pasitinka klientus be jokios motyvacijos, geriausiu atveju skirčiau griežtą papeikimą).

* Beje, telefonas pasiteiravimui tapo bendras visam sporto klubų tinklui. Skambinant trumpuoju numeriu, tenka ilgai palaukti, kol tave sujungs su reikiamu sporto klubu, o skambučio minutės kaina – 2 Lt. Tad 10 Lt iš sąskaitos išgaruoja tuoj pat.

* Švara skųstis negalima: ir rūbinėse, ir sporto salėje nuolat pasirodo valytojos, tačiau kasdien treniruojantis tais pačiais treniruokliais imi pastebėti, jog jie yra valomi ne itin kruopščiai – ta pati prakaito dėmelė kaip ir anądien, tas pats dulkių sluoksnis kaip ir praėjusią savaitę.

* Grupinių užsiėmimų tvarkaraštis tapo daug skurdesnis nei prieš keletą metų (vidutiniškai keturios treniruotės per dieną), bet tai tik pastebėjimas, galbūt sumažėjus paklausai buvo sumažintas ir treniruočių skaičius.

* Kažkada moterų rūbinėje iš pusės esančių dušų bėgo tik šaltas vanduo, situacija ir dabar netobula. Atsukęs vandenį nenumanai, kokio karštumo/šaltumo vandeniu būsi aplietas. Nesiskundžiu, kasdien einu į tą patį dušą, kurio veikimu esu užtikrinta, bet sporto klube būna ir mažų vaikų, kuriems verdančio vandens srovė išties pavojinga.

* Apie sporto bei aerobikos salėse kabėjusius servetėlių laikiklius dabar byloja tik žymės ant sienos. Ką gi, nešuosi savo servetėles prakaito lašui nubraukti, su mintimi, jog mokėdama 241 Lt per mėnesį tikrai nusipelnau nemokamos servėtėlės.

* Bene smagiausia dalis yra sporto salės treneriai, kurie kartais per 2 valandas, praleistas sportuojant, nėkart nepakyla nuo savo kėdės. Žinoma, išimtis yra tiems lankytojams, kurie papildomai moka už individualaus sporto plano sudarymą, jiems treneriai rodo dėmesį, tačiau praeina pro šalį, nepastebėdami netaisyklingai besitreniruojančio ar pradedančiojo, o juk tai gali būti ne tik žalinga, bet ir pavojinga sveikatai.

Mano nuomone, didžiausias ir brangiausias – ne visada yra geriausias. Ir nors daugelis mano aprašytų dalykų yra smulkmenos, bet būtent jos kuria gerą ir šiltą atmosferą, į kurią visada norisi sugrįžti. Regis, nuolatiniai lankytojai, nešantys pelną ir sėkmė rinkoje, užmigdė sporto klubų tinklą ant laurų.

Reporterė Laura Bojarskytė
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt