Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paulius Vaitiekūnas: apie sąlygas Jonavoje, NKL dėjimų konkursą, mokslus ir laisvalaikį

Šaltinis: 15min
0
A A

Pokalbis su Paulium Vaitiekūnu.

– Kokios sąlygos žaisti bei tobulėti Jonavoje? Turim gerą trenerį, sąlygos tobulėti gan neblogos, viskuo mus aprūpina. Esu patenkintas.

Kaip salė? Salė tikrai nebloga, žinoma yra geresnių, bet sale nesiskundžiu. Be to Jonavoje stato naują sporto salę, kuri talpins 3000 tūkstančius žiūrovų.

Reguliariame sezone užėmėte 8-ąją vietą, ar patenkinti klubo vadovai tokiu rezultatu? Kaip pats vertini visą sezoną, tiek komandai, tiek pačiam sau? Žinoma, norėjom patekti į ketvertuką stipriausių komandų, bet taip jau išėjo, svarbu patekom į pirmą aštuntuką. Komandos vadovai sezoną laiko gan normaliu. Nei patenkinti, nei labai nusivylę. Sezonas visai komandai buvo banguotas, tikėjomės toliau nueiti, bet yra, kaip yra. O man asmeniškai sezonas neblogas, bet žinoma, kaip visada galėjo būti ir geresnis.

Žaidžiate vidurio puolėjo pozicijoje. Prieš kurį „centrą“ buvo sunkiausia žaisti? Nesu pats aukščiausias „centras“ lygoje, tai dažnai tenka žaisti prieš aukštesnius už save varžovus. Sunkiausia buvo žaisti prieš Julių Juciką iš Joniškio „Delikateso“.

Ar gavote pasiūlymų iš kitų klubų? O gal Jonavos klubas siūlė pratęsti sutartį? Gavau porą pasiūlymų iškart po sezono, bet greičiausiai pasiliksiu „Triobet“ klube. Galiu pridurti, kad pasiūlymai iš NKL klubų.

Grįžtam trumpam į praeitį, praeitais metais tiek mažai trūko, kad būtum patekęs į Lietuvos jaunių vaikinų (U19) rinktinę. Koks jausmas, kai išgirdai savo pavardę, kad nepatekai į rinktinės pagrindinę sudėtį? Žinoma, buvo nemalonu, kad nepatekau, bet nenusiminiau. Rinktinėje patobulėjau, išmokau daug naujų dalykų, taip, kad iš rinktinės, tik geri prisiminimai. Dauguma žmonių kalba, kad Tautvydą Sabonį, Roką Giedraitį vis pastumia garsios tėvų pavardės. Kaip vertini? Kiekvienas žmogus turi savo nuomonę, kiekvieno žmogaus nuomonė yra skirtinga. Mano pačio nuomone jie verti rinktinės.

Ar neapmaudu, kad talentingesni vaikinai į rinktinę nepatenka, o patenka garsių tėvų pavardes turintys žaidėjai? Na aišku, jei tokie dalykai vyksta, yra tikrai negerai, bet U19 rinktinėje tokių dalykų tikrai nebuvo.

Gal jau sulaukei trenerio Kazio Maksvyčio skambučio? Ar tikiesi, kad šiemet nusišypsos sėkmė ir pateksi į rinktinę? Skambučio dar kol kas nesulaukiau. Bet kalbėjau su treneriu. Visų pirma reikia sulaukti kandidatų sąrašo, jei jame būsiu, lauksiu stovyklos, o joje atiduosiu visą save.

Trumpai apie mokslus, laisvalaikį bei gerbėjus.

Kaip sekasi mokslai? Kur studijuojate? Ar krepšinis netrukdo mokslams? Daugiau laiko skiriu savo pomėgiui krepšiniui. Studijuoju šiuo metu Aleksandro Stulginskio universitete. Sunku yra suderinti mokslus su krepšiniu, bet tai įmanoma.

Kaip meilės reikalai? Gerai, turiu draugę Rūtą.

Laimėjote Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) oro karaliaus titulą. Ar džiaugiatės? Ar tai pirmas toks titulas? Specialiai ruošiatės šiam konkursui? Žinoma, džiaugiuosi, nes nesitikėjau laimėti, nes buvo daug gerų vaikinų, sugebančių gražiai įdėti kamuolį į krepšį, bet pasisekė ir laimėjau. Taip, tai pirmas toks titulas. Specialiai šiam konkursui nesiruošiau. Tiesiog apgalvojau, kokius dėjimus atliksiu, apsibandžiau porą kartų ir viskas.

Ką veiki laisvo laiko metu? Ar daug jo turi? Dabar, kai sezonas pasibaigė, laisvo laiko atsirado nemažai, bet sezono metu, buvo tik treniruotės ir poilsis, daugiau nieko. Daugiausia savo laisvo laiko skiriu savo draugei, bet neapleidžiu ir draugų, susitinku ir su jais.

Kaip reikalai su gerbėjais? Einant Jonavos gatvėmis daug kas atpažįsta? Internautai rašo? Daug gerbėjų neturiu, būna atpažįsta ištikimiausi Jonavos sirgaliai. Socialiniame tinkle Facebook gan dažnai parašo.

Ačiū, Pauliau, už atsakymus.

Nėra už ką, tai Jums ačiū.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt