Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjo šaunus Klaipėdos šaulių sezonas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmomis spalio dienomis sporto klubo „Harmonija” lankininkai buvo pakviesti į sporto komitetą, papasakoti apie savo pasiekimus ir pergales 2011 metais.

Pirmomis spalio dienomis sporto klubo „Harmonija” lankininkai buvo pakviesti į sporto komitetą, papasakoti apie savo pasiekimus ir pergales 2011 metais. Lankininkų dievas Apolonas visą šį sezoną sergėjo Klaipėdos šaulius, nes iškovota daug ir įvairių medalių ne tik Lietuvoje bet ir Italijoje!

Birželio viduryje Klaipėdoje vykusiose varžybose dėl „Sanrestos“ taurės, klaipėdiečiai iškovojo du medalius: Taurūnas Lubys - sidabro, o Laila Kuzmienė - bronzos.

Liepos viduryje Šiauliuose vyko V. Juozapaičio atminimo varžybos, kuriose Vakarų Lietuvos šauliai laimėjo tris medalius: Lenardas Bernotas - sidabro, Taurūnas Lubys - bronzos, o komandinėse varžybose, kuriose dalyvavo jau paminėti šauliai ir Vidmantas Vaičekauskis, iškovoti sidabro medaliai.

Lietuvos čempionate, taip pat vykusiame Klaipėdoje, mūsų krašto šauliai nenuvylė sirgalių ir tai įrodė laimėdami penkis medalius: Taurūnas Lubys - aukso, Lenardas Bernotas - sidabro, Laila Kuzmienė - bronzos. Taip pat savo pranašumą klaipėdiečiai įrodė komandinėse varžybose, kuriose Lenardas Bernotas, Taurūnas Lubys ir Vidmantas Vaičekauskis buvo taikliausi, ir porų varžybose, kuriose Laila Kuzmienė ir Taurūnas Lubys iškovojo trečią vietą.

Rugsėjo pirmąjį savaitgalį Kauno miesto pirmenybės buvo paskutinis jėgų patikrinimas prieš Europos žaidynes. Taurūnas Lubys iškovojo pirmą vietą, o Vidmantas Vaičekauskis trečiąją.

Rugsėjo viduryje Italijoje, Lignano mieste, vyko European Master Games (EMG) varžybos. Tai žaidynės kuriose sportininkai iš Europos valstybių rungtyniauja dvidešimtyje sporto šakų. Šaudyti atvyko lankininkai iš 19 Europos šalių.

Klaipėdiečiai iškovojo penkis medalius. Kvalifikacinėse varžybose taikliausias buvo Lenardas Bernotas o Vidmantas Vaičekauskis iškovojo sidabro medalį. Atkrentamosiose varžybose, nušluodami visiems kitiems dalyviams medalius iš po nosies, nugalėjo Laila Kuzmienė ir Vidmantas Vaičekauskis, o Lenardas Bernotas iškovojo bronzos medalį. Taurūnas Lubys ketvirtfinalio dvikovoje susitikęs su Lenardu turėjo pripažinti pastarojo pranašumą ir įrašė savo pavardę į 2011 metų EMG stipriausių lankininkų aštuntuką. Taigi iš šių prestižinių varžybų Italijoje Klaipėdos miesto lankininkinai parsivežė 3 aukso medalius, 1 sidabro ir 1 bronzos.

Baigiantis bobų vasarai Vilniuje vyko kovos dėl V. Černiausko atminimo taurės, kuriose Taurūnas Lubys laimėjo antrąją vietą, o Vidmantas Vaičekauskis - trečiąją.

Žinoma, už tokius pasiekimus šauliai taip pat turi būti dėkingi savo treneriui Valentinui Danilevičiui.

Klaipėdos miesto sporto skyrius pažadėjo pagelbėti sporto klubui „Harmonija” ruošiantis Europos čempionatui Amsterdame, nes bus kovojama dėl kelialapių į Olimpiadą ir 2013 metų Pasaulio čempionatui Turine.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt