Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rekordo siekė Alytus (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio pavakarę visi alytiškiai ir miesto svečiai rinkosi prie miesto arenos, kur visą savaitę vyks visų ilgai lauktas „EuroBasket 2011“. Čempionatą atidarė 5192 alytiškiai, pasiekę krepšinio kamuolio mušinėjimo pasaulio rekordą - visi susirinkę kamuolį mušinėjo 10 minučių ir 5 minutes mėtė jį į viršų.

Pirmadienio pavakarę visi alytiškiai ir miesto svečiai rinkosi prie miesto arenos, kur visą savaitę vyks visų ilgai lauktas „EuroBasket 2011“. Čempionatą atidarė 5192 alytiškiai, pasiekę krepšinio kamuolio mušinėjimo pasaulio rekordą - visi susirinkę kamuolį mušinėjo 10 minučių ir 5 minutes mėtė jį į viršų. Viso Alytuje turėjo būti išdalinta 7000 kamuolių. Alytiškis Tomas, paklaustas, ar verta buvo laukti 3 valandas, kad patektų į rekordui skirtą zoną, atsakė, kad tokio dalyko būtų laukęs ir visą dieną. Tačiau organizatoriams visi paklaustieji pateikė daugybę nusiskundimų ir kritikos.
Meras Feliksas Džiautas taip pat prisidėjo prie kamuolio mušinėjimo rekordo. Visi susirinkę buvo pasipuošę bent kokia nors atributika: kepurės, apyrankės, dažai ant veido bei marškinėliai puošė kone kiekvieną. Buvo tokių, kurie sugebėjo apglėbti ir po 6 kamuolius, kurio vieno vertė apie 20 litų.
Puiku, kad alytiškiai sudalyvavo tokiame renginyje ir toliau dalyvaus geriau suorganizuotuose renginiuose.
VIDEO: Kamuolių mušinėjimo rekordas. Alytus
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt