-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2012 01 13

Sausio 13-sios NBA rungtynių apžvalga (nuotraukos, video)

Nacionalinės krepšinio asociacijos rungtynėse Atlantos „Hawks" (8-4) komanda namuose rezultatu 111:81 (25:21, 32:26, 28:19, 26:15) sutriuškino Šarlotės „Bobcats" (2-9) krepšininkus. Šarlotės komandai tai buvo jau penktasis pralaimėjimas iš eilės. Jie rytų konferencijoje užima 13 vietą ir prastesni už juos konferencijoje yra tik Vašingtono ir Naujojo Džersio komandos.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka
Temos: 1 NBA

Atlanta namie sutriuškino „Bobcats" komandą

Atlantą į pergalę vedė Joshas Smithas kuris per 39 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, peremė vieną kamuolį bei vieną kartą suklydo.

Šarlotės gretose rezultatyviausias buvo Byronas Mullensas kuris per 33 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius.

„Hawks": Joshas Smithas 30 (13 atk. kam.), Joe Johnsonas 23, Jeffas Teague 16 (7 rez. perd.), Ivanas Johnsonas 12.

„Bobcats": Byronas Mullensas 21, Gerarldas Hendersonas 16, Tyrusas Thomasas 9, D.J. Augustinas 8 (8 rez. perd.).

Milvokis namie nugalėjo Detroitą

Kitose rungtynėse Milvokio „Bucks" (4-6) komanda namuose rezultatu 102:93 (31:27, 21:16, 27:25, 23:25) nugalėjo Detroito „Pistons" (2-9) ekipą. Tai buvo jau šeštas pralaimėjimas paeiliui „Pistons" krepšininkams, tuo tarpu „Bucks" iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Brandonas Jenningsas kuris per 40 minučių pelnė 27 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį.

Pralaimėtojų ekipoje nesustabdomas buvo Gregas Monroe kuris per 40 minučių pelnė 32 taškus, atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir 2 kartus suklydo.

„Bucks": Brandonas Jenningsas 27, Stephenas Jacksonas 25, Jonas Leuer 15, Ersanas Ilyasova 14.

„Pistons": Gregas Monroe 32 (16 atk. kam.), Brandonas Knightas 20, Tayshaun Prince 13.

„Knicks" toliau „buksuoja“

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio asociacijos rungtynėse patyrė Niujorko „Knicks" (6-5) komanda, kuri svečiuose rezultatu 83:94 (19:28, 19:21, 14:26, 31:19) turėjo pripažinti Memfio „Grizzlies" (4-6) krepšininkų pranašumą.

Niujorko komandoje išsiskyrė Carmelo Anthony kuris per 20 minučių pelnė 14 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Rudy Gay kuris per 35 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį bei 2 kartus suklydo.

„Grizzlies": Rudy Gay 26, O.J. Mayo 18 (4/7 trit.), Tony Allenas 12, Marcas Gasolis 10 (12 atk. kam.)

„Knicks": Carmelo Anthony 14, Billas Walkeris 14, Imanas Shumpertas 12, Landry Fieldsas 9.

Kyrie Irvingas sužaidė geriausias rungtynes karjeroje

Kyrie Irvingas sužaidė geriausias rungtynes savo karjeroje, o jo atstovaujama Klivlendo „Cavaliers" (5-5) komanda svečiuose rezultatu 101:90 (30:30, 26:18, 23:23, 22:19) nugalėjo Fynikso „Suns" (4-6) komandą.

Klivlendo ekipoje rezultatyviausias buvo Kyrie Irvingas kuris per 28 minutes pelnė 26 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Steve Nashas kuris per 35 minutes pelnė 16 taškų, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, bei suklydo 3 kartus.

„Cavaliers": Kyrie Irvingas 26 (6 rez. perd.), Antawnas Jamisonas 23, Danielis Gibsonas 10, Andersonas Varejao 8 (17 atk. kam.).

„Suns": Steve Nashas 16 (15 rez. perd.), Marcinas Gortatas 14 (10 atk. kam.), Marcusas Morrisas 13 (8 atk. kam.), Michaelis Reddas 12.

„Magic" iškovojo pergalę svečiuose

Nesustabdomai žaidęs Dwightas Howardas atvedė Orlando „Magic" (8-3) komandą į pergalę. Ji svečiuose rezultatu 117:109 (22:29, 31:28, 27:25, 37:27) nugalėjo Oklendo „Warriors" (3-7) krepšininkus.

Šiose rungtynėse nesustabdomai žaidęs Dwightas Howardas pagerino NBA mestų baudų rekordą kuris anksčiau priklausė Wiltui Chamberlainui. Jis šiose rungtynėse prie baudos metimo linijos stojo net 39 kartus, tačiau pataikė tik 21 metimą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Dwightas Howardas kuris per 44 minutes pelnė 45 taškus, atkovojo 23 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius bei blokavo 2 metimus.

Pralaimėtojų gretose nesustabomai žaidė Monta Ellisas kuris per 43 minutes pelnė 30 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius, peremė 1 kamuolį bei 4 kartus suklydo.

„Magic": Dwightas Howardas 45 (23 atk. kam.), Hedo Turkoglu 20 (9 rez. perd.), J.J. Redickas 13, Ryanas Andersonas 11.

„Warriors": Monta Ellisas 30 (11 rez. perd.), Davidas Lee 26 (12 atk. kam.), Nate Robinsonas 14.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?