Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulėnuose bus atnaujinta mokyklos futbolo aikštė

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Radviliškio rajone įsikūrusios Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinės mokyklos auklėtiniai nuo šių metų rudens laisvalaikį galės leisti atnaujintoje futbolo aikštėje.

Radviliškio rajone įsikūrusios Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinės mokyklos auklėtiniai nuo šių metų rudens laisvalaikį galės leisti atnaujintoje futbolo aikštėje. Per vasarą šioje aikštėje planuojama įrengti naujai įsigytus futbolo vartus bei sutvarkyti aikštės teritoriją.

Visas reikalingas lėšas šiai vidurinės mokyklos iniciatyvai skyrė Šiaulėnuose įsikūręs labdaros ir paramos fondas „Šiaulėnų ateičiai". Kaip teigia fondo valdybos pirmininkė Ieva Bliznikienė, Šiaulėnų miestelio vaikams ir jaunimui jau ilgą laiką trūko erdvės, kurioje galėtų aktyviai leisti laisvalaikį.

„Marcelino Šikšnio vidurinės mokyklos Šiaulėnų fondui pateiktas projektas „Futbolą žaidi - sportiškas esi" buvo svarstytas net keliuose fondo valdybos posėdžiuose. Nemažai diskutavome ne tik dėl reikalingos infrastruktūros, bet ir dėl aikštės priežiūros užtikrinimo būtinumo. Galiausiai fondo valdyba vienbalsiai pritarė, kad reikia skirti lėšų ir futbolo vartams įsigyti, ir aikštės sutvarkymui bei priežiūrai vykdyti", - teigė labdaros ir paramos fondo „Šiaulėnų ateičiai" valdybos pirmininkė.

I. Bliznikienė tikisi, kad futbolo aikštės atnaujinimas Šiaulėnų miestelio vaikus ir jaunimą paskatins burtis į futbolo komandas ir aktyviai rungtyniauti ne tik tarpusavyje, bet ir su kitomis krašto komandomis. Fondas aikštės infrastuktūros atnaujinimui skyrė 3000 Lt o priežiūrai - papildomus 300 Lt.

Fondo valdybos pirmininkė priduria, kad labdaros ir paramos fondo „Šiaulėnų ateičiai" vizija - solidari, kultūringa, apsišvietusi, išugdyta sveika ir stipri Šiaulėnų piliečių bendruomenė bei tvarkingas, išpuoselėtas ir kultūrinių objektų trauka pasižymintis Šiaulėnų miestelis. Fondo steigėja Šiaulėnų miestelyje veikianti kiaulių auginimo įmonė „Litpirma" fondui jau yra skyrusi 20 000 Lt ir ateityje kasmet planuoja skirti dar po 10 000 Lt. Šias lėšas UAB „Litpirma" vadovai yra patikėję administruoti ir naudoti fondo valdybai, kurią sudaro penki Šiaulėnų miestelio gyventojai. Gavę finansinę paramą miestelio gyventojai turi patys pasirūpinti projekto įgyvendinimu. Tuo siekiama skatinti šiaulėniškių aktyvumą, pilietiškumą bei kūrybiškumą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt