Simonas Krėpšta pasaulio orientavimosi sporto čempionate liko 20-tas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
0

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio orientavimosi sporto čempionate trečiadienį sportininkai varžėsi ilgoje trasoje.

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio orientavimosi sporto čempionate trečiadienį sportininkai varžėsi ilgoje trasoje. Geriausiai iš Lietuvos atstovų sekėsi kauniečiui Simonui Krėpštai, kuris tarp 45 finale startavusių sportininkų užėmė 20-tą vietą, jis 15,8 km su 31 kontroliniu punktu trasą įveikė per 2:08:29 min.

Dar vienas finale startavęs lietuvis Donatas Stulgys trasoje užtruko 2:25:10 min. ir buvo 35-tas. Čempionu tapo varžybų šeimininkas prancūzas Thierry Gueorgiou, jis trasą įveikė per 1:47:29 min., sidabro medalį iškovojo Suomijos sportininkas Pasi Ikonen (1:51:56 min.), o bronza atiteko kitam Prancūzijos atstovui Francois Gonon (1:53:35 min.).