ŠKL: „Blogiečiai“ pralaimėjo septintą kartą iš eilės

Šiaulių krepšinio lyga: kaip vyko rungtynės tarp „Blogiečių“ ir „Kalvių“.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Rungtynių pradžia – taškas į tašką. Nors beveik visą laiką pirmavo „Blogiečiai“, skirtumas niekada nebuvo didesnis nei trys taškai. Įpusėjus rungtynėms „Kalvio“ deficitas minimalus – 10:9. Tačiau netrukus po to jie išsiveržė į priekį ir pirmavo iki aštuntosios kėlinio minutės, kuomet į priekį vėl išsiveržė „Blogiečiai“  – 18:17. Iki kėlinio pabaigos jie pelnė dar du taškus ir pasibaigus kėliniui turėjo trijų taškų persvarą – 20:17.

Antojo kėlinio pradžia parodė, jog KK „Blogiečiai“ nėra linkę juokauti ir pralaimėti septintą kartą iš eilės – surengtas spurtas 7:0 ir antrąją kėlinio minutę – 27:17. Jų varžovai savo ruožtu nesiruošė paleisti „Blogiečių“ į priekį – įpusėjus kėliniui skirtumas jau tik keturi taškai (30:26). Tačiau labiau „Kalvio“ komandos žaidėjams priartėti pavyko tik aštuntąją kėlinio minutę – 33:30. Kėliniui pasibaigus – 39:35.

Trečiąją trečiojo kėlinio minutę „Kalvis“ pagaliau išsiveržė į priekį – 43:44 – ir pirmavo labai ilgai. Įpusėjus kėliniui – 48:50, tačiau po trijų minučių – 51:60! Iki kėlinio pabaigos „Blogiečiams“ pavyko sumažinti persvarą iki šešių taškų – 56:62.

Antrąją lemiamo ketvirtojo kėlinio minutę „Kalvis“ pirmavo rezultatu 58:68, tačiau jie tarsi užstrigo ir taškų nepelnė tris minutes, ko „Blogiečiams“ tik ir reikėjo – 67:68. Po dviejų minučių pastarieji pagaliau išsiveržė į priekį (72:71), tačiau jie pirmavo viso labo vieną ataką – po minutės – 72:75 – „Kalvio“ naudai, ir jie šios persvaros jau nebepaleido – pergalė 74:79, „Kalvis“ kyla į antrąją vietą, „Blogiečiai“ lieka autsaideriais, pralaimėję septintą kartą iš eilės.

Naudingiausiai Blogiečių gretose žaidė Mindaugas Keras, pelnęs 24 taškus, 20 įmetė, tačiau -15 naudingumo balų susirinko Juozas Blažys. „Kalvis“: pasirodo, vienas lauke – irgi karys: Liudas Radavičius – 43 taškai.

KK Blogiečiai - Kalvis 74:79 (20:17; 19:19; 17:26; 18:17)