Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienai dienai Kaunas tapo Lietuvos laipiotojų sostine

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Kaune, VšĮ „Miegantys drambliai“ vyko Lietuvos laipiojimo taurės III etapas.

Šeštadienį Kaune, VšĮ „Miegantys drambliai“ vyko Lietuvos laipiojimo taurės III etapas. Iš viso vyksta 6 etapai, 3 –  metų pradžioje ir 3 – pabaigoje. Paskutinio etapo metu gruodžio mėnesį dalyvių rezultatai sumuojami ir išrenkami nugalėtojai, kuriuos garbingai apdovanoja Lietuvos laipiojimo sporto asociacija. Į III etapą dalyviai atvyko iš didžiausių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos. Dalyvavo ir svečiai iš Kaliningrado srities. Susirinko dalyviai net iš šešių skirtingų laipiotojų klubų, iš viso –  per 100 sportininkų.

Sėkmingai pasirodė Kauno sportininkai: C grupė (nuo 15 iki 17 metų) III Augustinas Pocevičius (Miegantys drambliai, Kaunas), D grupė (nuo 12 iki 14 metų) tarp vaikinų III vieta – Tautvydas Pakeris (Miegantys drambliai, Kaunas), tarp merginų III – Gertrūda Kaniauskaitė (Miegantys drambliai, Kaunas), E grupė (iki 11 metų) II vieta – Lukas Šadauskas (Miegantys drambliai, Kaunas), III vieta – Jonas Sirtautas (Miegantys drambliai, Kaunas), tarp merginų visas tris prizines vietas užėmė Miegančių dramblių sportininkės. I vieta – Rugilė Tamošiūnaitė, II vieta – Ugnė Leščiukaitytė, III vieta – Ūla Koroliova.

Varžybų organizatoriai džiaugiasi, kad laipiojimo sportas Lietuvoje yra vis populiaresnis ir jau sulaukia rėmėjų dėmesio, tad nugalėtojai buvo apdovanoti specialiai įsteigtais prizais. Klubo vadovė Inga Kupetytė-Bunevičienė tiki, kad būtent su rėmėjų pagalba galima paspartinti šio netradicinio šalyje sporto vystymą.

VšĮ „Miegantys drambliai“ sporto klubo varžybų organizavimo komanda kiekvieną kartą renginiui ruošiasi kupini entuziazmo, nes laukia sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių. Vyriausias varžybų teisėjas Matas Dominas, džiaugėsi, kad varžybos praėjo sklandžiai. Tačiau prisipažino, kas vyriausio teisėjo pareigos yra nelengvos ir reikalaujančios specifinių žinių bei pasiruošimo.

Šį kartą, kaip ir ankstesnius, renginyje sulaukta didelio žiūrovų susidomėjimo. Mažuosius sportininkus susirinko palaikyti ne tik tėveliai, bet ir draugai, artimieji. Taip pat salėje rinkosi žiūrovai, kurie pirmą kartą iš arčiau susipažino su laipiojimo sporto šaka. Iš šalies užkalbintas varžybų stebėtojas, besidomintis ekstremaliomis sporto rūšimis, teigė, kad toks renginys smagus ne tik žiūrėti, bet vertas ir kelių ne eilinių kadrų fotoaparatu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt