Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 10d. 16:26

Vilniaus rankinio centras plečiasi: suburta nauja komanda

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Džiaugiamės ir kartu norime Jums pranešti, jog Vilniaus rankinio centras plečiasi.

Džiaugiamės ir kartu norime Jums pranešti, jog Vilniaus rankinio centras plečiasi. Praeitą savaitę, jau galutinai buvo patvirtinta ir užregistruota Lietuvos rankinio pirmenybėse nauja Vilniaus rankinio centro komanda - Vilniaus „Šviesa VHC". Tai dukterinė Vilniaus „VHC Šviesa" komanda.

Šiek tiek istorijos

E. Urbanavičiaus ir kitų iniciatyva 2002 buvo įkurtas Vilniaus rankinio centras, kurio pagrindinė komanda yra Vilniaus „VHC Šviesa". Laikui bėgant Vilniaus rankinio centre pareiškė norą sportuoti buvę „Šviesos" komandos sportininkai ir rankinio sporto šakos mylėtojai. Taip susikūrė ir antra Vilniaus rankinio centro komanda ,,VHC Viesulas" +35. Ši komanda dalyvauja Lietuvos veteranų čempionate, kuriame 2010 tapo čempione, 2011 bronzos medalių savininke. 2010 ši komanda pakeitė pavadinimą ir dabar vadinasi Vilniaus ,,VHC Viesulas S-MV STEEL GROUP". 2011 puikius Vilniaus rankinio centro veiklos rezultatus vainikavo ir sukurta nauja komanda - Vilniaus „ Šviesa VHC"

Vilniaus „Šviesa VHC" atsiradimo priežastys

Puikūs Vilniaus rankinio centro veiklos rezultatai yra įvertinti dideliu sportininkų susidomėjimu ir noru sportuoti Vilniaus rankinio centre. Sportininkų gausa privertė Vilniaus rankinio centro vadovus įkurti naują komandą, kurioje savo įgūdžius galės tobulinti tie žaidėjai, kurie nepateko į pagrindinę komandą ir jaunieji Vilniaus „VHC Šviesa" žaidėjai, kuriem mažai tenka išbėgti su pagrindine komanda į aikštelę.

Vilniaus „Šviesa VHC" sudėtis

Pirmojoje komandoje užregistruota 16 žaidėjų: Audrius Diržinauskis, Andrius Kliorė, Ramūnas Urbonavičius, Lukas Urbonavičius, Evaldas Plėta, Justinas Švedkauskas, Dovydas Šimkaitis, Aivaras Janušauskas, Karolis Budrys, Edgaras Zemenskas, Tadas Tumusas, Dainius Kliorė, Edmundas Pelėda ir Laurynas Pacevičiusm žaidžiantys treneriai: Vyr. treneris Renatas Mizeras ir treneris Karolis Kaladinskas.

Vyr. treneris Renatas Mizeras apie komandą: „Komanda yra ką tik suburta, todėl naivu tikėtis, kad šiais metais pasieksime stulbinančių rezultatų. Pagrindinis keliamas tikslas komandai, kuo geriau pasirodyti Lietuvos rankinio pirmenybėse ir kiekvienose rungtynėse parodyti kovotojo dvasią. Tikiu, kad pavyks vyrus sutelkti bendram tikslui, kurio metu jie galės ugdyti atsakomybės, komandinio žaidimo, žaidimo skaitymo, tempo reguliavimo, emocijų valdymo ir kt. įgūdžius. Taip pat viliuosi, kad vyrams pavyks išvengti traumų, psichologinių ir žaidybinių duobių“, - pasakoja treneris.

Įdomioji statistika

Bendras komandos narių ūgis 29,76 m., ūgio vidurkis 1.86m. Komandoje aukščiausias Dainius Kliorė 1.92 m., žemiausias Evaldas Plėta 1.78 m, bendras svoris 1 tona 307 kg, vidurkis 81,68 kg., sunkiaus Renatas Mizeras 97 kg., lengviausias Dovydas Šimkaitis 70 kg. Amžiaus vidurkis 20,31, vyriausias Renatas Mizeras 27, jauniausias Laurynas Pacevičius 16 m.

Kada ir kur pirmosios rungtynės?

Vilniaus „Šviesa VHC" namų rungtynes žais VPU didžiojoje sporto salėje, Studentų g. 39 Vilnius. Kviečiame sirgalius spalio mėn. rungtynės. 2011 10 16   13:00 val.   Vilniaus"Šviesa VHC" - "Tauragė - RK Šiltaura" 2011 10 30   13:00 val.   Vilniaus"Šviesa VHC" - Kauno raj. "Rankinio Kalvė-MONADALT"

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt