TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žygimantas Skučas apie Pasaulio čempionatą, laisvalaikį, mokslus

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pavyko pakalbinti Pasaulio U19 čempioną Žygimantą Skučą ir užduoti keletą klausimų jam. Jo įspūdžiai iš Latvijoje vykusio Pasaulio krepšinio (iki 19 metų) vaikinų čempionato.

Pavyko pakalbinti Pasaulio U19 čempioną Žygimantą Skučą ir užduoti keletą klausimų jam. Jo įspūdžiai iš Latvijoje vykusio Pasaulio krepšinio (iki 19 metų) vaikinų čempionato.

Kokie įspūdžiai labiausia užstrigo iš čempionato Liepojoje, Rygoje?

Pasaulio čempionatas buvo kaip ir mūsų pasiruošimo tikslas todėl atvažiavus jautėsi šioks toks jauduliukas. O po to, kai pralaimėjome kroatams, slėgė didelė gėda, nes mus palaikė puspilnė lietuvių sirgalių armija. Tačiau šiaip ne taip atsitiesėm. Toliau tokių klaidų nedarėm, nors ir buvo, ne vienos rungtynės, kurias sužaidėme blogai, bet rezultatai matėsi ryškiai. Mes pirmi pasaulyje. Nemalonumų buvo Liepojoje, kai trims mūsų rinktinės žaidėjams dingo šiek tiek pinigų. Pati Ryga paliko labai didelį įspūdį, gerus prisiminimus, nuostabus miestas, geras aptarnavimas. O teko skaityti ne vieną straipsnį, kaip latviai mus kiša pagalius į ratus, keitalioja rungtynių laiką, bet man asmeniškai, tas nepasijautė,  stengiausi žaisti ir tiek.

Kaip praleidote laiką, kai laimėjote čempionato finalą?

Mums buvo užsakytas baras Rygos centre, ten pasilinksminom proto ribose. Tiesiog atsipalaidavom po mėnesio trukusių treniruočių ir nervų karo. Vaikinai esame pasiutę, bet kartu ir profesionalai, todėl nealinom savo kūno alkoholiu. O tik simboliškai pakėlėm po taurelę. Gal per sutiktuves ir duodant interviu atrodė kitaip, bet, supraskite, mus slėgė didelis nuovargis, miego trūkumas, o ant kojų laikėmės  tik dėl emocijų.

Ar gavote kokių pasiūlymų iš Lietuvos klubų?

Na, kol kas negavau ir neturiu agento, kuris man ieškotų klubo. Kol kas žaidžiu „Žalgirio" dubleriuose, o kaip ten toliau bus, sužinosiu kitą savaitę.

Kokie Jūsų planai karjeroje?

Vienintelis mano planas yra stengtis gerai žaisti, sunkiai treniruotis, o vėliau jau kaip Dievas duos.

Paklausinėjom Ž.Skučo klausimų, kurie nesusiję su krepšiniu.

Kaip leidžiate laisvalaikį? Ar daug jo turite?

Pagrindinės mano atostogos vasarą, jos trunka nuo dviejų iki trijų savaičių. Dažniausiai būnu su draugais ir mėgaujuosi ramybe. Mėgstu vaikščioti Kauno miesto gatvėmis, sėdėti kavinėse. Gal ir nelabai įdomu atrodo iš šalies, bet taip pabėgu nuo rutinos.

Kokia muzika labiausia patinka? Kokį stilių priskirtumėt prie pačio mėgstamiausio? Ar klausotės muzikos prieš varžybos, po jų? Muzikos klausau tikrai daug, nepriskirčiau savęs nei vienam stiliui, nes klausau visko, nuo repo iki metalo, nuo popso iki klasikos. Tad save priskirčiau neutraliam stiliui, jei toks yra. Prieš varžybas klausausi trankios muzikos, kad pašalinčiau nereikalingas mintis iš galvos. Kaip mokslus pabaigėte? Mokslus pabaigiau prieš metus, kad neišlaikysiu kokio nors egzamino nebuvo nei minties. Galėjau, žinoma, ir geriau, bet vis tas krepšinis maišo. Dabar mokausi Kauno Technologijos universitete. Ką norėtumei pasakyti savo ištikimiems gerbėjams? Noriu pažadėti, kad tikrai niekada nepasikelsiu ir stengsiuosi iš visų jėgų tiek krepšinio aikštelėje,tiek už jos ribų. Ačiū!!!

Motiejus Baublys

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt