Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 23d. 16:23

Gaudrė Kazlauskaitė: filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ prisideda prie gatvės šokių kultūros plėtros

Filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“
Kadras iš filmo / Filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“
Gatvės šokiai per pastaruosius metus tapo vienu ypač mėgstamų laisvalaikio užsiėmimų jaunimo ir suaugusiųjų gretose. Prie šių šokių populiarinimo nemažai prisidėjo ir 2006-ųjų filmas „Šokis hip-hopo ritmu“ bei vėliau pasirodę jo tęsiniai. Šią savaitę, liepos 27 dieną, Lietuvos kino teatrus pasieks jau ketvirtoji meilės ir šokio istorija „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ (angl. „Step Up Revolution“).

Viena žinomiausių Lietuvos gatvės šokių šokėjų ir mokytojų Gaudrė Kazlauskaitė pripažįsta, kad tokie populiarūs filmai apie šokius kaip „Šokis hip-hopo ritmu“ ir jo tęsiniai į sales išmėginti šio užsiėmimo atviliojo daugybę žmonių.

„Tokie filmai daro didžiulę įtaką, ypač jaunimui. Tiesa, daug kas juos pažiūrėjęs pamano, kad išmokti šokti labai paprasta, tačiau dėl to šokti ateina tik daugiau žmonių. Iš tiesų šokis reikalauja daug pastangų ir ne vienų metų darbo“, – kalbėjo profesionalė.

Pasak šokių studijoje „G House“ mokytojaujančios G.Kazlauskaitės, hip-hopo šokių banga anaiptol ne rimsta, o tik stiprėja.

„Susidomėjimas gatvės šokiais nesilpsta ir, manau, dar ilgai nesilps. Hip-hopo kultūra pamažu plečiasi, žmonės ima pažinti subtilesnius hip-hopo šokio stilius. Populiarumas tikrai nemažėja, o žmonių norinčių šokti tik daugėja“, – tikino Gaudrė.

Tačiau šokių trenerės teigimu, nemažai šokėjų susivilioja tokiu laisvalaikio leidimu ne tik dėl paties šokio, bet ir dėl mados.

„Daugumai šokiai yra mados reikalas. Yra labai nedaug žmonių, kurie ateina norėdami išmokti šokti būtent hip-hopo, house, poppingo šokius. Didžioji dauguma ateina dėl to, kad jiems patinka, kaip atrodo hip-hopo šokėjai, kitiems patinka muzika“, – atvirai pasakojo G.Kazlauskaitė.

Anot jos, šokių bendruomenę domina tokie filmai kaip naujasis „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ dėl to, kad jie labai patrauklūs akiai, juose galima išvysti daug spalvų, gražios muzikos bei įspūdingus efektus. Pati G.Kazlauskaitė tvirtino niekuomet įkvėpimo iš filmų nesisėmusi, tačiau pripažino, kad jai visuomet smalsu pamatyti choreografų ir kino kūrėjų darbą. „Įdomu pasižiūrėti, kas šįkart bus naujo ir kaip tai padaryta“, – teigė ji.

Stebinantį ir itin karštą šios vasaros kino hitą „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ Lietuvos publika kino teatruose išvys nuo liepos 27 dienos.

Filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ anonsas.

VIDEO: Step Up Revolution Trailer Official 2012 [1080 HD] - Exclusive

 

Lietuviškosios filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ išvakarėse kino centras „Multikino“ drauge su šokių centru „RO“ pristato finalinį šio filmo garbei surengto geriausių Lietuvos šokėjų konkurso finalą. Liepos 26 dieną prekybos ir pramogų centre „Ozas“ vyksiančio renginio metu paaiškės profesionaliausias iš 8 likusių finalininkų. Nemokamo renginio metu norintys galės sudalyvauti komisijos narių (jų gretose ir Gaudrė Kazlauskaitė) parodomosiose pamokose ir išgirsti repo grupės „Dee & Kamy“ pasirodymą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

17:35
01:02
46:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°