Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 11:52

Naujausias E.Jankausko filmas – apie peles ir vidinius demonus

Kadras iš filmo „Little Fighter“ filmavimo aikštelės
A.Solomino nuotr. / Kadras iš filmo „Little Fighter“ filmavimo aikštelės

Įpusėjus rudeniui Vilniuje netrūksta kino filmavimų. Dar rugsėjo pabaigoje pradėti režisieriaus Ernesto Jankausko antrojo ilgametražio filmo „Little Fighter“ darbai tęsiami sostinėje ir aplink, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Naujausias E.Jankausko filmas – apie peles ir vidinius demonu„Little Fighter“ yra jau antrasis kino kompanijos „Dansu films“ ir režisieriaus Ernesto Jankausko bendrai kuriamas ilgametražis filmas. Vos prieš keletą mėnesių Lietuvos kino ekranuose pasirodžiusį pirmąjį – „Čia buvo Saša” – žiūrovai priėmė itin šiltai. Filmas didžiuosiuose šalies kino teatruose laikėsi net 8 savaites, vėliau rodymai perkelti ir į mažesnius Lietuvos miestelius bei regionus.

Filmą „Little Fighter“ Lietuvos žiūrovams planuojama pristatyti 2021 metais.

A.Solomino nuotr./Kadras iš filmo „Little Fighter“ filmavimų
A.Solomino nuotr./Kadras iš filmo „Little Fighter“ filmavimų

„Little Fighter“ – tai magiškojo realizmo drama su komiškais elementais, pasakojanti apie jauną ir charizmatišką neuromokslininkę, atliekančią sudėtingus ir didžiulį perversmą mokslo srityje sukelti galinčius tyrimus su pelėmis. Tačiau sau didžiausiu iššūkiu taps ji pati, bandydama įveikti patiriamas panikos atakas ir kovodama su savo vidiniais demonais.

Filmo režisierius Ernestas Jankauskas sako: „Panikos priepuoliai – tai tik paviršius, po kuriuo slepiasi žmogaus noras būti tobulu, visiems įtikti, didelių lūkesčių išsikėlimas sau. Kiekvienas turime pasirinkimą pasilikti baimėje arba kovoti su tuo ir ieškoti vidinės laisvės. Tiesa, moralizuoti visai nenorėčiau, kurdamas filmą palieku vietos ir pačių žiūrovų interpretacijoms.”

A.Solomino nuotr./Filmo prodiuserė ir pagrindinė aktorė Gabija Siurbytė ir režisierius Ernestas Jankauskas
A.Solomino nuotr./Filmo prodiuserė ir pagrindinė aktorė Gabija Siurbytė ir režisierius Ernestas Jankauskas

„Dansu films“ prodiuserė ir filmo pagrindinė aktorė Gabija Siurbytė teigia, jog Lietuvoje vis dar labai trūksta žanrinio kino, dėl to norisi kuo labiau išnaudoti šią nišą, šįkart į filmą įvedant magiškojo realizmo elementų.

„Pats filmavimo procesas labai įdomus ir įvairus, turime daug sudėtingų scenų su kaskadininkais, arkliais, nemažai teko filmuoti ir vandenyje. Galime didžiuotis stipria filmavimo komanda ir talentingais aktoriais. Taip pat jaučiamės dėkingi ir Lietuvos kino centrui už finansavimą bei Vilniaus kino biurui už pagalbą. Visos šios galimybės padeda užtikrinti kino kokybės Lietuvoje augimą ir stabilumą, be jų – nebūtume galėję įgyvendinti savo kūrybinių idėjų” – pasakoja filmo prodiuserė ir aktorė Gabija Siurbytė.

Filmas šiuo metu yra filmuojamas Vilniuje ir jo apylinkėse, keletui dienų filmavimo darbai buvo persikėlę į Ignaliną ir netoli Trakų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas