Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 27d. 12:47

Šokių filmas „Gatvės šokiai 2“ įtrauktas į lietuvišką muzikos vadovėlį

Filmas „Gatvės šokiai 2“
Kadras iš filmo / Filmas „Gatvės šokiai 2“

Jau nuo penktadienio visuose Lietuvos kino teatruose karaliaus šokiai – prieš porą metų kvapą gniaužiančia akrobatine šokių choreografija žiūrovus stebinę „Gatvės šokiai 3D“ sugrįžta filme „Gatvės šokiai 2“ – dar įspūdingesni ir žadantys tapti geriausiu metų šokių filmu.

„Gatvės šokiai 2“ Lietuvos kino teatruose rodomi 3D ir įprastu formatu.

Populiariausiu Didžiosios Britanijos šokių filmu pripažinta juosta populiarumu neatsilieka ir Lietuvoje. Dar net nepasirodęs kino teatruose filmas jau pateko į lietuvišką muzikos vadovėlį!

Į filmo platintojus Lietuvoje „Incognito Films“ kreipėsi vadovėlių leidėjas „Šviesa“ ir paprašė leidimo įtraukti filmą „Gatvės šokiai 2“ į šiuo metu  rengiamą R. Malikėnienės VII klasės muzikos vadovėlį „Muzika“. Filmo platintojai mielai sutiko, todėl nuo šiol šis šokių filmas bus įtrauktas į 7 klasės mokinių muzikos mokymo programą.

Naujajame vadovėlyje septintokai ras užduotį peržiūrėti vieną vaidybinį ir vieną muzikinį filmą ir palyginti jų garso takelius. Vienas muzikinių filmų ir bus „Gatvės šokiai 2“.

Iš pirmosios dalies jau pažįstamą  profesionalių šokėjų komandą antrojoje filmo dalyje papildė  žavi naujokė – egzotiška hip hopo ir gatvės šokių žvaigždė Sofia Boutella – egzotiška hip hopo ir gatvės šokių žvaigždė, šokusi su popkaraliais  Michaelu Jacksonu ir Madonna.

Filme taip pat vaidina „Oskaro“ nominantas Tomas Conti, „Britain's Got Talent“ nugalėtojas ir merginų numylėtinis šokėjas George'as Sampsonas bei daug žadantis jaunosios kino kartos aktorius Falkas Hentschelis, kadaise šokęs su Mariah Carey, Britney Spears video klipuose ir  Justino Timberlake'o ture „Justified“.

Uždeganti gatvės ir Lotynų Amerikos šokių samplaika, meistriški šokėjai, dėka įspūdingų 3D technologijų, rodos, trypiantis čia pat – priekinėje eilėje, kraują kaitinantys iššūkiai, romantiška meilės istorija ir kėdėje nustygti neleisiantis muzikinis garso takelis – jau kinuose.

Temos: 1 Šokiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės