Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 5d. 22:33

Adolfo Hitlerio kalbų rinkinys iliustruotas Donaldo Trumpo nuotrauka

D.Trumpas papuošė knygos apie A.Hitlerį viršelį
Knygos viršelis / D.Trumpas papuošė knygos apie A.Hitlerį viršelį

Nuotrauka, kurioje kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trumpas laiko iškeltą ranką ir sveikinasi panašiai kaip fiureris, papuošė nacių vado Adolfo Hitlerio kalbų rinkinį „Mano naujoji tvarka“, rašo „The Guardian“.

Leidykla „Ishi Press International“ A.Hitlerio kalbų rinkinio galiniame viršelyje D.Trumpo atvaizdą panaudojo neatsitiktinai. Beje, milijardieriaus atvaizdas puošia tik pirmos knygos dalį. Antroje nacių vado sakytų kalbų rinkinio dalyje D.Trumpas puikuojasi ant priekinio viršelio, šalia istorijoje niūriomis spalvomis prisimenamo A.Hitlerio.

Kaip teigia pati leidykla, D.Trumpo atvaizdas pasirinktas neatsitiktinai – tarp kandidato į JAV prezidentus ir A.Hitlerio sakytų kalbų yra daug panašumų.

„Abu jie niekada nesutinka, kad padarė klaidą, ir neketina atsiimti savo žodžių. Jie kalba paprastais sakiniais, kuriuos supranta net ir žemesnio išsilavinimo arba visai jokio išsilavinimo neturintys žmonės“, – taip pristatomi A.Hitlerio ir D.Trumpo sakytų kalbų panašumai.

Praėjusiais metais buvusi D.Trumpo žmona Ivona Trump žiniasklaidai atskleidė, kad D.Trumpas prie lovos laikydavo nacių vado A.Hitlerio knygą „Mano naujoji tvarka“ ir su ja niekur nesiskirdavo.

Socialiniuose tinkluose prieš kurį laiką plito D.Trumpo ir A.Hitlerio palyginimai.

Visgi pats kandidatas į JAV prezidentus neigė, kad jį įkvėpė A.Hitlerio kalbos, sakytos nuo nacių vado politinės karjeros pradžios iki Antrojo pasaulinio karo.

Knygos viršelis/Donaldas Trumpas ant knygos apie Adolfą Hitlerį viršelio
Knygos viršelis/Donaldas Trumpas ant knygos apie Adolfą Hitlerį viršelio
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės