Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 3d. 11:18

Pasiilgusiems pavasario – nauja „Sniego sesės“ autorės knyga jauniems skaitytojams

Lilė ir Saulės sergėtoja
Lisos Aisato nuotr. / Lilė ir Saulės sergėtoja

Viena žymiausių norvegų rašytojų Maja Lunde sukūrė kalėdinę istoriją vaikams „Sniego sesė“. Istorija apie gebėjimą susitaikyti su išsiskyrimu sulaukė daug dėmesio ir Lietuvoje, o šįkart rašytoja kviečia leistis į užburiančias pavasario ir saulės paieškas knygoje „Lilė ir Saulės sergėtoja“. Iliustracijas naujai knygai kūrė „Sniego sesės“ iliustracijų autorė Lisa Aisato, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Našlaitė Lilė su seneliu gyvena pasaulyje, kuriame niekada nepasirodo saulė. Čia nėra nei dienos, nei nakties, nesikeičia metų laikai, vien tik amžina prieblanda ir be paliovos pliaupia lietus. Senelis kasdien keliauja rūpintis daržovėmis ir vaisiais, kad jų turėtų miestelio gyventojai, o Lilė dienas leidžia klajodama permirkusiomis gatvėmis ir svajodama apie kitokį, geresnį, pasaulį. Visų labiausiai, be to, kad nebūtų našlaitė, ji trokšta pamatyti PAVASARĮ.

VIDEO: Lilly and the Sun Keeper

Kai atrodo, kad tamsa ir sunkumai niekada nesibaigs, staiga viską aukštyn kojom apverčia senelio namie pamirštas lauknešėlis. Skubėdama paskui senelį į šiltadaržį, mergaitė netikėtai aptinka slaptą takelį, vedantį miško tankmėn. Lilė žino, kad miestelio vaikams, šiukštu, draudžiama artintis prie šio baugiais pasakojimais apipinto miško, bet šįkart smalsumas nugali ir ji leidžiasi takeliu tarp tamsių eglių kamienų. Taip prasideda išbandymų, paslapčių ir vilties kupina kelionė. Vilties pamatyti saulę ir pagaliau sulaukti pavasario!

Lisos Aisato nuotr./Lilė ir Saulės sergėtoja
Lisos Aisato nuotr./Lilė ir Saulės sergėtoja

„Lilė ir Saulės sergėtoja“ – istorija, kuri privers patikėti stebuklais ir pripildys širdį pavasario ilgesio.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

20:28
23:57
02:18

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/