TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune koncertuos lietuvis bardas ir power pop muzikos ikona

K.Stringfellowas grojo tokiose grupėse, kaip R.E.M. Naujausias jo kolektyvas – kartu su trim norvegais įkurta grupė „The Disciplines“.
Organizatorių nuotr. / K.Stringfellowas grojo tokiose grupėse, kaip R.E.M. Naujausias jo kolektyvas – kartu su trim norvegais įkurta grupė „The Disciplines“.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Koncertų ciklą „Palėpės muzika“ rengiantys organizatoriai tęsi savo pažadus ir kauniečiams pristato ne tik pamėgtus atlikėjus ir grupes, bet ir netikėtus duetus.

Vienas tokių – šią savaitę viena scena besidalinsiantis bardas ir aktorius Andrius Kaniava bei muzikantas Kenas Stringfellowas.

Pristatyti, kas yra A.Kaniava, nereikia. O štai jo kolega kelia daug klaustukų. Paprašytas prisistatyti, K.Stringfellowas tikriausiai suglumtų, nes jo veikla – itin įvairi. JAV užaugęs, o šiuo metu Paryžiuje, Prancūzijoje, gyvenantis atlikėjas yra ir dainininkas, muzikos ir tekstų kūrėjas, taip pat daugiau nei 20 metų vadinamas alternatyviosios muzikos ikona. Tarp jo vizitinių kortelių – power pop grupė „The Posies“, kurią K.Stringfellowas ir įkūrė.

1968 metais gimęs muzikantas grojo tokiose grupėse, kaip R.E.M., su kuria įrašė 5 albumus, taip pat buvo pakviestas prisijungti prie „Big Star“, su kuriais taip pat bendradarbiavo įrašinėjant albumą, pasirodė su Snow Patrol, Neil Young, latviais „Brainstorm“ bei daugybe kitų, skirtingų pasaulio kraštų muzikos atstovų.

Vienas iš naujausių K.Stringfellow sumanymų – nauja grupė, įkurta kartu su trimis norvegų muzikantais – „The Disciplines“. Šiuo metu jie pristatinėja savo albumą „SMOKiNG KiLLS“, kurio stilistiką geriausiai apibūdina paties K.Stringfellowo žodžiai: „Tai „ABBA“, skambanti „AC/DC“ fone, lydima Iggy Pop, apsirengusio kaip Brianas Ferry“.

Kas: „Palėpės muzikos“ koncertas, kuriame pasirodys A.Kaniava ir K.Stringfellowas.

Kur: Ryšių istorijos muziejus (Rotušės a. 19)

Kada: vasario 5 d., šeštadienis, 19 val.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau