Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 06:35

Kauno valstybinėje filharmonijoje – Manto Jankavičiaus atliekamos F.Sinatros dainos

F.Sinatros dainas atliks dainininkas M.Jankavičius.
Organizatorių nuotr. / F.Sinatros dainas atliks dainininkas M.Jankavičius.
Kauno valstybinėje filharmonijoje sekmadienį skambės „New York, New York“, „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“ ir kitos garsios legendinio dainininko Franko Sinatros dainos.

Prieš 12 metų su šiuo pasauliu atsisveikinusio atlikėjo dainas naujam gyvenimui prikėlė dainininkas Mantas Jankavičius ir Kauno bigbendas.

„Nenoriu atkartoti ar kopijuoti šio scenos grando. Stengiuosi pristatyti jo mažiau žinomas dainas ir sukurti gerą atmosferą. F.Sinatros dainas įsivaizduoju tik su gyvai skambančiu orkestru – kitaip ir būti negali. Tokia tų dainų specifika, reikalaujanti tikrų instrumentų skambesio, todėl labai džiaugiuosi, kad koncertuosime kartu su tikrais profesionalais – Kauno bigbendu“, – sakė M.Jankavičius.

Lietuviams geriausiai žinomos keliolika populiariausių F.Sinatros dainų. Tačiau jo muzikos archyvuose kūrinių – net keli šimtai. Pasak M.Jankavičiaus, nors dauguma jų netapo šlageriais, skamba nuostabiai. Todėl visą gruodį kartu su Kauno bigbendu rengiamuose koncertuose M.Jankavičius ketina pristatyti ir nepažintą F.Sinatros muzikos pusę.

Kauniečiams puikiai žinomas Kauno bigbendas – įvairiapusis kolektyvas. Jo programoje – nuo džiazo klasikos iki šiuolaikinių džiazo kompozicijų. Su ansambliu bendradarbiauja geriausi Lietuvos džiazo instrumentalistai. Koncerte Kaune drauge su M.Jankavičiumi F.Sinatros dainas atliks trimitininkas Valerijus Ramoška, saksofonininkas Rimantas Brazaitis.

Sekmadienį Kauno filharmonijoje įvyks du koncertai „Frank Sinatra show“ – 16 ir 19 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu