Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugpjūčio 19d. 09:50 , Atnaujinta: 2021 rugpjūčio 19d. 13:32

Valstybės vadovai sveikina solistę Violetą Urmanavičiūtę-Urmaną 60-mečio proga

Violeta Urmana
violetaurmana.com nuotr. / Violeta Urmana
Mecosopranas Violeta Urmanavičiūtė-Urmana rugpjūčio 19 dieną švenčia 60-ąjį jubiliejų. Šiandien ją sveikina ir valstybės vadovai.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina garsią operos dainininkę:

„Esate pasaulinio garso operos solistė, pripažinta viena ryškiausių dabarties dainininkių. Jūsų nepaprasto grožio ir galimybių balsas skambėjo visuose žymiausiuose pasaulio operos teatruose. Džiaugiuosi Jūsų įspūdingais laimėjimais, kuriais tinkamai įvertintas Jūsų neabejotinas talentas ir atsidavimas. Sveikinu gražios sukakties proga ir linkiu sveikatos bei niekada neapleisiančio balso gyvumo“, – sakoma premjerės sveikinime.

„Išskirtiniu talentu pavergusi didžiąsias pasaulio scenas ir pelniusi garbingus tarptautinius apdovanojimus, Jūs niekuomet nepamirštate ir gimtosios Lietuvos, kurioje visuomet esate ypač laukiama. Jūsų žvaigždė vienodai ryškiai šviečia Miuncheno, Vienos, Milano, Paryžiaus, Londono, Niujorko ar Tokijo scenose, tačiau didžiuojamės tuo, kad ji patekėjo mūsų šalyje, ir ta šviesa galime dalintis su visu pasauliu, taip garsindami ir Lietuvos kultūrą. Ačiū ir už tai, kad, nepaisant įtemptos kūrybinės veiklos, randate laiko bei jėgų įvairioms kultūrinėms, visuomeninėms iniciatyvoms“, – sveikindamas operos primadoną sako kultūros ministras Simonas Kairys.

Pasak šalies vadovo, V. Urmanavičiūtė-Urmana yra viena ryškiausių dabarties dainininkių, kuri savo kūrybine biografija įsiveržė į klasikinės muzikos pasaulinį Olimpą. „Jūs žavite klasikinės muzikos profesionalus ir gausybę gerbėjų Lietuvoje bei daugelyje užsienio šalių, atskleisdama vokalinės muzikos grožį ir kaskart suteikdama jai naujų meninių spalvų“, – sakė Prezidentas.

Valstybės vadovas padėkojo V.Urmanavičiūtei-Urmanai už talentu, menine kūryba ir visame pasaulyje žinomu vardu skleidžiamą žinią apie Lietuvą ir jos kultūrines galias.

V. Urmanavičiūtei-Urmanai jubiliejaus proga Prezidentas palinkėjo kūrybinio polėkio, naujų iškilių vaidmenų ir asmeninės gerovės kupinų metų.

VIDEO: VIOLETA URMANA Recital (Liceu 2010-11) "Cäcilie"

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:45
01:07
14:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX