Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 12d. 14:29

Žymiojo baritono T.Hampsono koncertas neįvyks: nukėlė į 2022-uosius

Thomas Hampsonas
„Marshall Light Studio“ nuotr. / Thomas Hampsonas
Rugpjūčio 19 d. Nacionalinės filharmonijos scenoje su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru turėjęs pasirodyti žymusis baritonas Thomas Hampsonas dėl šeimyninių aplinkybių priverstas atšaukti koncertą. Koncertas perkeliamas į 2022 m. birželio 22 d., 26-ąjį Vilniaus festivalį, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Didžiai apgailestaudami pranešame, kad p. Thomas Hampsonas negali rugpjūčio 19 d. koncertuoti Vilniuje, mat dėl rimtų šeimyninių priežasčių turi nedelsdamas keliauti į JAV. Dėl šių nepatogumų p. Hampsonas labai atsiprašo orkestro bei publikos ir tikisi susitikti kitą vasarą, 26-ajame Vilniaus festivalyje“, – rašoma p. Hampsono atstovų Nacionalinės filharmonijos direkcijai šiandien atsiųstame laiške.

Kaip rašoma pranešime, tikimasi, kad jau ketvirtą kartą dėl pandemijos ir nenumatytų aplinkybių perkeliamas koncertas „Pasaulinės šlovės baritonas Thomas Hampsonas dainuoja ir diriguoja Gustavą Mahlerį“ įvyks 2022 m. Vilniaus festivalyje. Visi publikos anksčiau įsigyti bilietai lieka galioti. Norintiems susigrąžinti pinigus, informacija čia: Svarbu – Bilietai ir informacija – Filharmonija.lt.

Primenama, kad perkeliamo koncerto programoje numatytas Gustavo Mahlerio simfoninės ir vokalinės muzikos repertuaras: dainos iš „Stebuklingo berniuko rago“ ir „Blumine“ iš Simfonijos Nr. 1 D-dur „Titanas“. Programa buvo planuota atlikti su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata