Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anželika Cholina pristatys premjerą

Spektaklis „Vyrai ir Moterys“
D. Matvejev nuotr. / Spektaklis „VYRAI IR MOTERYS“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 19 d. Vilniaus Teatro arenoje choreografė Anželika Cholina pristatys premjerą – spektaklį „VYRAI IR MOTERYS“, skelbiama išplatintame pranešime spaudai.

Šiame spektaklyje choreografė vėl sujungia skirtingas patirtis vienoje scenoje: VYRŲ vaidmenis atlieka Vilniaus Mažojo teatro aktoriai, o MOTERŲ – A|CH teatro baleto artistės. Tokį pasirinkimą lėmė ne tik A.Cholinos susitikimas su režisieriumi R.Tuminu bei darbas su dramos aktoriais Maskvoje, bet ir naujojo spektaklio tema, iš vyrų reikalaujanti natūralaus, baleto mokyklos „nešlifuoto“ vyriško kūno, o iš moterų – grakštumo ir lengvumo. Dramos aktorių ir baleto artisčių susitikimas šiame spektaklyje sukuria begalę komiškų ir dramatiškų situacijų, iš kurių gali pasijuokti ar pasimokyti ne tik žiūrovai, bet ir patys artistai.

Spektaklio siužetinė linija – dar 1994 m. A.Cholinos sukurto šokio spektaklio „Pamišusių merginų šokiai“ tęsinys.  Kaip pasakoja pati choreografė, merginos suaugo ir joms atėjo metas susitikti su vyrais. „Noriu išgryninti vyrų ir moterų santykių temą, tad spektaklyje šokio kalba perteikiu susitikimo pojūčius, tikėjimą jausmu, norą būti mylimam ir norą mylėti. Vyrai ir moterys –  panašūs, bet kartu ir labai skirtingi, ir tai nulemia ne charakteris – tokia yra mūsų žmogiškoji prigimtis”, – sako A.Cholina ir priduria, kad būtent dėl skirtingos prigimties mes nesusikalbam, patiriam nusivylimus ir jaučiamės nelaimingi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau