Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos perlų“ dalyvės savo kepinius ir receptus mainė į auką labdarai (nuotraukos)

Projekto „Lietuvos Perlai“ dalyvės Gedimino prospekte pardavinėjo pačių pagamintus kepinius.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Projekto „Lietuvos Perlai“ dalyvės Gedimino prospekte pardavinėjo pačių pagamintus kepinius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą Vilniaus Gedimino prospekte virė tikra kepinių mugė. Čia susirinkusios „Lietuvos perlai. Šauniausios damos rinkimai“ dalyvės pardavinėjo savo skanėstus ir visus kvietė prisidėti prie labdaros.

Visiems norintiems moterys mielai atskleidė savo firminius receptus. Moterys siūlė miestiečiams įsigyti pačių pagamintų bandelių, sausainių, pyragų, kepinių su vištiena. Pritraukti praeivių dėmesį projekto dalyvės stengėsi ne tik kepinių kvapais, bet ir dainomis, kanklių muzika ir plakatais.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Projekto „Lietuvos Perlai“ dalyvės Gedimino prospekte pardavinėjo pačių pagamintus kepinius.
Norinčių prisidėti prie akcijos ir paragauti kepinių netrūko.

Gedimino prospekte prie kepinius pardavinėjančių damų sustoję praeiviai už pyragėlius ir sausainius nepagailėjo trijų, penkių, o kai kurie net dešimties litų. Visi už gaminius surinkti pinigai bus atiduoti labdarai. Kam atiteks šie pinigai, žiūrovai galės pamatyti artimiausiose „Lietuvos perlai. Šauniausios damos rinkimai“ laidose.

Moterys pardavinėjo prieš valandą iškeptus skanėstus. Visos projekto dalyvės savo kepinius turėjo paruošti būdamos susispraudusios vienoje virtuvėje. Pasak laidos vedėjo Gedimino Jauniaus, virtuvėje atsiskleidė tikrieji moterų veidai, o intrigas tarp dalyvių sukurstė viena keptuvė, kurios iš pradžių nepasidalino damos.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Projekto „Lietuvos Perlai“ dalyvės Gedimino prospekte pardavinėjo pačių pagamintus kepinius.
Damos siūlė paragauti kelių rūšių kepinių.
Į dvi komandas susiskirsčiusios moterys rungėsi, kuriai grupei pavyks surinkti daugiau lėšų. „Strėlių“ komandos narė Irena iš Klaipėdos teigė, kad jos komanda nėra užsibrėžusi, kiek pinigų nori surinkti, tačiau damos iš jos komandos kalbėjo, kad būtų šaunu surinkti apie 500 litų.

„Plaštakių“ komanda buvo kuklesnė ir už kepinius per vakarą tikėjosi surinkti apie 100 litų. „Nenustatėme kainų, prašome žmonių paaukoti tiek, kiek jie gali“, – tikino Almos Adamkienės antrininke tituluojama Genovaitė iš Kauno.

Ryškia raudona suknele tądien pasipuošusi Genovaitė visiems siūlė paragauti firminių „Močiutės pyragėlių“. Juos projekto dalyvė kepa iš kapotos tešlos ir aptepa namine juodųjų serbentų uogiene su citrina. Moteris patikino, kad tai vienas iš mėgstamiausių jos šeimos gardėsių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą