Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 30d. 11:57

Pasaulinė širdies diena Vilniuje buvo minima su mankšta, muzika ir improvizacijų šou

Renginio akimirka
Organizatorių nuotr. / Renginio akimirka

Paskutinį rugsėjo šeštadienį sostinės Rotušės aikštėje buvo minima Pasaulinė širdies diena, kurios šūkis visoje planetoje – „Vienas pasaulis. Vieni namai. Viena širdis“.

Renginio metu vilniečiai buvo skatinami aktyviai ir sveikai gyventi bei rūpintis savo širdies sveikata. Visi atvykę į sostinės Rotušės aikštę galėjo šeštadienio rytą pradėti tai či mankšta, dalyvauti šiaurietiško ėjimo ir dviejų valandų trukmės dviračių žygiuose, pramokti vis labiau Lietuvoje populiarėjančios zumbos judesių.

Vakarop vilniečių laukė nuotaikingas koncertas ir improvizacijų šou visai šeimai. Šventinėje programoje dalyvavo dainininkė Rūta Lukoševičiūtė, Artūro Noviko džiazo mokyklos kvartetas „Duok 5”, „IMPRO 241”, „Sen Svaja“. Renginį vedė „Radiocentro“ laidų vedėjas Vytautas Bertašius ir dainininkė Rūta Lukoševičiūtė.

Visą dieną didžiajame Rotušės aikštės paviljone buvo galima pasitikrinti kraujospūdį, kūno masės indeksą, cholesterolio kiekį kraujyje ir aptarti savo širdies ir kraujagyslių ligų veiksnius su medikais. Kūrybiniame „Artotekos“ paviljone vaikai drauge su tėveliais galėjo pasigaminti svajonių aitvarus. Kituose paviljonuose buvo galima įsigyti žolelių arbatos, medaus bei kitų sveikatingų produktų.

Vilniečius su Širdies diena sveikino Sveikatos apsaugos viceministrė Nora Ribokienė, Lietuvos širdies asociacijos prezidentė Žaneta Petrulionienė, garbės prezidentas Pranas Šerpytis, kiti garbūs asmenys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas