Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasišokti Meno kieme kvies ansamblis „ByTikZyz“

„ByTikZyz“ ragins klaipėdiečius prisiminti tradicinius šokius Etnokultūros centre.
Etnokultūros centro nuotr. / „ByTikZyz“ ragins klaipėdiečius prisiminti tradicinius šokius Etnokultūros centre.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 20 d., ketvirtadienį, 18 val. Meno kieme (Daržų g. 10, Klaipėda) vyks Etnokultūros centro projekto „ETNOREIDAS“ išskirtinis tradicinių šokių vakaras – „Vožinis“. Jo svečiai – vilniečiai, vieni profesionaliausių ir aktyviausių Lietuvoje tradicinių šokių muzikantų, pasivadinę „ByTikZyz“ vardu.

Šiandien tradiciniai šokiai įgauna vis didesnį populiarumą. Tai ypač jaučiama didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Tradicinių šokių vakaronės tapo ne tik terpe, sutelkiančia folkloro mylėtojus, bet ir puikia pramoga laisvalaikiui, net  ir mados reikalu,  ypač jaunimo tarpe.  „ByTikZyz“ prie liaudies  šokių „atgimimo“ yra nemenkai prisidėjęs. Kolektyvas su Vilniaus tradicinių šokių klubu  kasmet organizuoja  tradicinių šokių stovyklas įvairiuose Lietuvos miestuose,  tradicinių šokių naktis, kas savaitę kviečia į šokių vakarones Vilniuje, reprezentuoja lietuviškąją etnochoreografiją užsienio šalyse.

„ByTikZyz“ –  jaunų, charizmatiškų, laisvų menininkų kolektyvas grojantis įvairiausią etno muziką nuo Baltijos iki Uralo, nuo Šiaurės jūros iki Indijos vandenyno. Smagūs, pašėlę, patrakę, energingai siaučiantys scenoje  – ne viename renginyje sukėlę tikrą publikos euforijos protrūkį, nušokę didelį plotą parketo, suplėšę ne vieną armoniką, pradėję ir užbaigę ne vieną festivalį...

Laikas su kolektyvu susipažinti ir klaipėdiečiams. „ByTikZyz“ kviečia visus tradicinės muzikos gerbėjus, šokėjus,  jų draugus ir visus visus gerus žmones pasimatyti, susipažinti, kartu pašokti – smagiai pavakaroti. Renginys nemokamas.

Tradicinių šokių „Vožiniai“ vyksta kiekvieną ketvirtadienį 18.00 val. Meno kieme (Daržų g. 10), o esant blogam orui – Etnokultūros centro salėje. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau