TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjera – šokio spektaklis, kuriame dalyvauja net 45 jaunieji artistai

Karalaitė Murzė
Organizatorių nuotr. / Karalaitė Murzė
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Vaikų gynimo dienos proga, birželio 1 d. premjera – šokio spektaklis visai šeimai - „Karalaitė Murzė“. Tai Juliaus Kelero pasakos  „Karalaitė, kuri nesiprausė“ interpretacija šokio kalba.

Spektaklis pasakoja istoriją apie princesę Murzę, kuri gyveno be rūpesčių su mylinčia mama karaliene ir tėčiu karaliumi. Jautėsi mylima ir graži savo jaukioje, be rūpesčių buityje. Bet vieną dieną mama palieka šį pasaulį. Karalių su princese apgaubia liūdesys...

VIDEO: Karalaitė Murzė-ČMM-Premjera-2017-06-01-18:30 val.-Šokio teatras
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka

„Gyvenimas yra nuostabus tol, kol mes tuo tikime, tol, kol laimę dovanojame kitiems, o taip pat ir sau. Tai pasaka ne vien tik apie purvą, kaip fizinį dalyką. Ši istorija yra apie laimę ir liūdesį. Ši Juliaus Kelero pasaka labai savita, kupina priešpriešų ir veiksmo, joje daug paslėptos gražios gyvenimiškos filosofijos. Tai įkvėpė mūsų kūrybinę komandą sukurti šį spektaklį,“ – sakė spektaklio choreografė Jolanta Vymerytė.

Ji šiam darbui apjungė dvi savų mokinių kartas – šio spektaklio choreografijos kūrėjas ir idėjines benraautores, savo mokines, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) studentes Viktoriją Bobinaitę, Eglę Kančiauskaitę ir Juditą Šečkutę bei M. K. Čiurlionio mokyklos baleto skyriaus mokinius, kurie yra šio spektaklio atlikėjai ir pagrindiniai aktoriai.

„Šis spektaklis yra didelės komandos darbas. Jam modernaus šokio kompozicijas kūrė net penki choreografai, o jas scenoje išpildė 45 jaunieji baleto skyriaus „čiurlioniukai“. Vizualines idėjas padėjo įgyvendinti puikus video menininkas Imantas Boiko. Vaizdus video projekcijai jis filmavo čia, Šokio teatro scenoje, o jas sušoko baleto skyriaus mokiniai. Veiksmas scenoje ir ekrane organiškai papildo vienas kitą,“ – apie spektaklio kūrimo procesą pasakojo choreografė Viktorija Bobinaitė.

Spektaklio premjera – birželio 1 d. 17 val. Šokio teatre.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Šokiai renginiai

Dakaras 2018