Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rūtos Butkus šokio teatro spektaklis „5 g vilties“ – apie absurdišką norą tikėti

Spektaklis "5 g vilties"
Šokio teatro "comma8" nuotr. / Spektaklis „5 g vilties“
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 10 d., ketvirtadienį, Menų spaustuvėje, Vilniuje, įvyks naujai įsikūrusio šokio teatro „comma8“ spektaklis „5 g vilties“ (choreografė Rūta Butkus).

Dviems šokėjams ir pianistui skirtame kūrinyje nagrinėjama žmogaus būties tema. Pasitelkdama S. Rachmaninovo emocijas ir D. Charmso „Pasaulį“, choreografė Rūta Butkus kalba apie iracionalų ir ironišką vilties troškimą bei absurdišką norą tikėti.

Praėjusių metų gruodį publikai pristatytas spektaklis šį kartą gimsta dar kartą kartu su nauju šokėju iš Lenkijos – Konradu Jan Szymanskiu.

Konradas – po visą Europą gastroliuojantis menininkas ir keliautojas, išmaišęs Indiją ir Himalajų kalnus. Po sėkmingo ir kritikų išgirto pasirodymo R. Butkus spektaklyje „Pamestos akys“ šokėjas sugrįžta į Lietuvą tęsti kūrybinio bendradarbiavimo su šokio teatru „comma8“.

Choreografės R.Butkus įsteigtas šokio teatras „comma8“ formuoja naują, būtent šokio teatro kryptį, kuri savo koncepcija yra artima performansų menui. Tai – grynojo šokio dažnai atsisakanti judesio dramaturgija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau