Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 30d. 19:00

„Daugiau nei teatras“: apie spektaklį, kuriam scena montuojama 16 valandų

85-ąjį sezoną pradėjęs Klaipėdos dramos teatras kviečia pažinti savo žmones. Šį kartą – spektaklių aptarnavimo dalies vedėją Rytį Veverskį.

R.Veverskis Klaipėdos dramos teatre dirba nuo 1998-ųjų. „Man teatras – kolektyvinis darbas ir interesų derinimo menas“, – kalbėdamas apie žiūrovams nematomą teatro pasaulį kalbėjo R.Veverskis.

Laidoje jis pasakoja apie teatro užkulisius, ko nemato, apie darbo tempą, atsakomybę. Laidoje išgirsite ir apie spektaklį, kuriam scena montuojama 16 valandas.

„Nenusakomas jausmas, kad darai kažką bendro su visais“, – apie motyvą, vedantį tolyn dirbti teatre pasakoja R.Veverskis. Laidoje „Daugiau nei teatras“ nuskambės ir kuriozinės istorijos, nutinkančios teatre.

Nauja Klaipėdos dramos teatro laida „Daugiau nei teatras“ – apie tuos nematomus žmones, kurie tikrove verčia neįmanomus dalykus. Teatro šeima yra didelė ir įvairi – šia laida siekiama atskleisti jos įvairovę ir žmogiškų istorijų tinklą, kuris kasdien pinamas teatre. Teatro magijos šaknys yra čia – užkulisiuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata