Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Festivalis „Tylos!“: apie šiuolaikinį teatrą gali rašyti visi

Silvia Gallerano „La Merda“
Guido Harari nuotr. / Silvia Gallerano „La Merda“
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinis teatro debiutų festivalis „TYLOS!“, vyksiantis gegužės 12-18 dienomis Vilniuje, kviečia debiutuoti ne tik jaunuosius teatralus, bet ir žmones, nebijančius drąsiai išreikšti nuomonės apie šiuolaikinį teatrą. Garantuojame visišką rašinių žanrų ir formų laisvę, teigia organziatoriai.

Festivalyje bus pristatyti septyni spektakliai, įvyks naujo teatro kvartalo Labdarių gatvėje atidarymas. Ypatingą festivalio atmosferą kurs muzikos, perfromansų, teatralizuotų šou miksas. Teatro fojė virs jaukia erdve diskutuoti, bendrauti, susitikti su jaunaisiais teatro kūrėjais.

2015 metų festivalio tematinė įvairovė apima politines, socialines, emocines, erotines, suicidines nuotaikas ir temas. Jaunas žmogus negali likti tam abejingas. Festivalio organizatoriai mano, kad žmogus, gyvenantis savo problemų, minčių ir įdėjų lauke, retai atranda jų atspindį teatre. Tarptautinis teatro debiutų festivalis „TYLOS! 2015” programą formavo galvodamas apie jauną žiūrovą, teatre ieškantį savo antrininko, teatrinio herojaus.

Taikliausi tekstai bus ne tik talpinami internetiniame puslapyje 15min.lt, festivalio socialinio tinklo Facebook profilyje, bet ir pristatomi Mažojo teatro fojė, naujienų lentoje.

Susidomėjusių unikalia galimybe rašyti, bendrauti ir nemokamai pamatyti „TYLOS!“ spektaklius, motyvacinio laiško laukiame el. paštu tylosfest@gmail.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą