Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gintaro Grajausko „Lietuviai“ persikėlė į sceną

Jauni teatralai sukūrė spektaklį iš Gintaro Grajausko tekstų „Lietuviai“.
„Kolektyvinio sodo“ nuotr. / Jauni teatralai sukūrė spektaklį iš Gintaro Grajausko tekstų „Lietuviai“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdiečiams bus rodomas jaunųjų teatralų kūrinys pagal rašytojo Gintaro Grajausko tekstus „Lietuviai“.

Kovo 4 d. 19 val. „Kolektyvinio sodo“ erdvėse  (Naujoji uosto g. 3) bus rodomas spektaklis pagal G.Grajausko tekstus „Lietuviai“.

Spektaklio premjera įvyko praėjusių metų birželio 26 d. tose pačiose „Kolektyvinio sodo“ ervėse. Tai pirmasis debiutinis kūrybinės organizacijos viešai pristatytas spektaklis. Spektaklis susilaukė didelio žiūrovų susidomėjimo, mat kiekvienas jame aptinka atpažįstamas gyvenimiškas situacijas, į kurias spektaklio kūrėjai pasižiūri visai kitu kampu.

Spektaklio veiksmas vyksta mistiškoje kasdienėje erdvėje – virtuvėje. Būtent čia ir prasideda lietuvio egzistenciniai-filosofiniai būties, tapatybės ieškojimai neapsieinant be buitinio konflikto.

Analizuojama aktuali emigracijos tema, ieškomos priežastys, pa(si)teisinimai pasitelkiant Lietuvos istoriją ir jai svarbius įvykius. Kelionė į lietuvybės esmę kupina originalių atradimų, bet ji taip ir lieka dviejų kaimynų pasisėdėjimu virtuvėje iki išnaktų.

Spektaklis rekomenduojamas kiekvienam lietuviui. Tai puiki proga atpažinti save, atgaivinti savo patriotiškumą ir suvokti, kad ne taip jau blogai ir gyvename...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą