Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyčio Ivanausko teatras spektakliais ragina mylėti ir ruoštis pavasariui

Atgyjantys kūnai
Teatro archyvinė nuotrauka / Atgyjantys kūnai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šmaikštus ir kažkiek ironiškas, niekada nestokojantis humoro ir labai dažnai jausmingas Gyčio Ivanausko teatras naujų metų pradžią pasitinka su ilgą laiką repertuare nematytu projektu „Aš tave labai myliu“. Tai – spektaklis, trumpam grąžinantis mus į vaikystę, suartinantis su tuo, kas mums kadaise buvo svarbu, o dabar jau pamiršta.

Žmogaus trapios emocijos čia vaizduojamos vaiko akimis, jo elgesiu ir ypatingu jautrumu suaugusiojo aplinkoje. Šis pasirodymas taip pat neapsieis be staigmenų ir netikėtumų, mat spektaklio kūrybinę grupę papildys aktorė Airida Gintautaitė, publikai, ko gero, labiausiai pažįstama iš Oskaro Koršunovo teatro spektaklių. Kupinas meilės išraiškos spektaklis bus rodomas sausio mėn. 27 d. Kauno dramos teatre ir 29 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje.

Vasario mėnesį publiką džiugins visų pamėgtas „išprotėjęs“ spektaklis „8 kvadratiniai metrai“, kuris bus rodomas vasario 11 d., Menų spaustuvės Juodojoje salėje. Vasario 28 d. barokinėje Šv. Kotrynos bažnyčios aplinkoje žiūrovus pasitiks šokio, šviesų ir muzikos spektaklis „Atgyjantys kūnai“.

Kovo mėnesį Gyčio Ivanausko teatras žiūrovus nustebins nauju, aktyvaus šokio kupinu kūriniu – premjera „Paukščiai“. Teatras kviečia kartu pasitikti pavasarį, teigiamas emocijas bei sugrįžtančias sparnuotąsias dangaus būtybes. Tai – spektaklis, grakščiais, šiuolaikinio baleto judesiais virstantis į pasakišką pasakojimą, kurį pasakos ir pats projekto idėjos autorius, choreografas Gytis Ivanauskas. Spektaklio „Paukščiai“ premjera – kovo 12, 13 ir 30 dienomis, Menų spaustuvės Juodojoje salėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą