Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 20d. 16:43

Kauno dramos teatro festivalis „Nerk į teatrą“ kviečia šuoliui į teatro gelmes

Renginio akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šmaikštus „Nerk į teatrą“ pristatymas

Antrus metus Kauno valstybinio dramos teatro organizuojamas jaunimo festivalį „Nerk į teatrą“ sugrįžta balandžio 23 – gegužės 4 d. Praėjusiais metais didelio susidomėjimo sulaukęs ir būrius jaunimo į teatro dirbtuves sukvietęs festivalis, šįkart ketina pasirodyti jau kiek paaugęs, sutvirtėjęs, tik, žinoma, ne mažiau žavus bei atviras kiekvienam, pasirengusiam giliai nerti į beribes teatro gelmes.

Unikalaus festivalio „Nerk į teatrą“ idėja – galimybė visapusiškai pažinti teatrą. Taigi visi smalsuoliai galės  dalyvauti spektaklio elementų kūrimo procese, iš pačių teatralų lūpų išgirsti apie pagrindinių teatro specialybių iššūkius bei kasdieninius atradimus, išvysti jaunųjų aktorių, režisierių kūrybos vaisius ir... tiesiog smagiai praleisti laiką!

Kaip ir praėjusiais metais, duris atvers skirtingos teatro dirbtuvės. Tiesa, šįkart jų bus dar daugiau. Išlaisvinti savo vaizduotę neabejotinai pavyks režisūros dirbtuvėse drauge su iškalbinguoju teatro pedagogu, režisieriumi Gyčiu Padegimu, savyje atrasti artistą padės aktorius Aleksandras Kleinas, prisidėti prie festivalio baigiamojo koncerto scenografijos  kūrimo bus galima besidarbuojant drauge su teatro profesionaliais dailininkais ir skulptoriais, o scenos kostiumų kūrimo subtilybes atskleis dizainerė Diana Kuzmickaitė.

Tačiau tai dar ne viskas – teatro stebuklą kuriantieji mielai kviečia jaukiam pašnekesiui. O tai puigi galimybė susipažinti su mylimais Kauno dramos teatro aktoriais, pažvelgti į teatrą kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus akimis, drauge su fotografu Donatu Stankevičiumi praverti teatro fotografijos užkulisius, iš originaliųjų reklamos kūrėjų „Advsion“ išgirsti, kodėl ir kaip kuriama spektaklių reklama.

Svajojantiems bent minutėlei stabtelti ir pagaliau susitikti su pačiais savimi, aktorė, psichodramos ekspertė Daiva Rudokaitė žada jaukų praktinį seminarą, kurio pagrindinė idėja – spręsti savo vidines problemas vaidinant. Į scenografiją pažvelgti kitomis akimis kvies besisvečiuojanti tarptautinė „atgyjančių“ animuojamų scenografijos maketų paroda „STILL/LIFE“, viliosianti skirtingais, bet labai magiškais pasauliais.

Gegužės 4 – „Nerk į teatrą“ uždarymo dieną – pagaliau festivalio lankytojai išplauks iš vidinių teatro vandenų ir turės galimybę pažvelgti į kūrybinio proceso rezultatus: vyks Lietuvos teatro mokyklų studentų spektakliai bei uždarymo koncertas.

Platesnė informacija apie festivalį čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės