Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 23d. 23:25

Kauno kameriniame teatre – spektaklis „58 sapnai“ ir režisieriaus Renaldo Bartulio debiutas

Spektaklis „58 sapnai“
Donato Ališausko nuotr. / Spektaklis „58 sapnai“

Kovo 25 dieną 18 val. Kauno miesto kamerinio teatro premjera paskatins kalbėtis ir dalintis emocijomis. „58 sapnai“ tai debiutuojančio jaunojo režisieriaus Renaldo Bartulio psichologinė drama pagal šiuolaikinio lietuvių poeto, fotografo, dramaturgo Juliaus Kelero pjesę.

„58 sapnai“ – psichologinė drama pagal poeto, fotografo, dramaturgo J.Kelero pjesę, aktualizuoja potrauminės depresijos, realybės neigimo, nesusikalbėjimo, prarasto ryšio su savimi ir pasauliu problemas. Spektaklio personažai – Sima ir Kostas – gyvena mūsų laike: vartojimo, šviečiančių ekranų ir reklamų laike, kuriame suvokti save tampa vis sudėtingiau. Jauni žmonės ieško savo vietos tarp dviejų kraštutinumų: egocentriško, apie savo veiksmų pasekmes kitiems negalvojančio, atsakomybės neprisiimančio žmogaus ir aplinkybių aukos, negalinčios gyventi savo gyvenimo.

„Pastebėjau, kad dabartinis žmogus vis dažniau rūpinasi tik savimi ir nemato, kas vyksta aplinkui. Arba mato, bet užsimerkia,“ – teigia režisierius R.Bartulis, pasirinkęs originalią spektaklio formą: veiksmas vyksta dviejose skirtingose pusėse, lyg du monospektakliai, simboline siena ir atskiriami, ir sujungiami. Ši forma atspindi ir esminį konfliktą tarp realaus gyvenimo ir iliuzijos, arba tarp noro atsiriboti nuo realaus gyvenimo ir noro į jį sugrįžti.

Premjera – kovo 25, 26 ir 30 d. Kauno miesto kameriniame teatre

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atgal į mokyklą