Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos nacionaliniame dramos teatre – spektaklis pagal W.Shakespeare'o sonetus

Spektaklis „Mylėjau, myliu, mylimas buvau“
Alytaus miesto teatro nuotr. / Spektaklis „Mylėjau, myliu, mylimas buvau“
Šaltinis: 15min
0
A A

W.Shakespeare'as savo sonetuose apie meilę pasakė beveik viską, bet paliko pakankamai erdvės šiuolaikiškai mąstančio žmogaus interpretacijai. Į lietuvių kalbą Sigito Gedos išverstos didžiojo kūrėjo meilės eilės spektaklio forma pirmą kartą nuskambėjo 2011 metų kovo 1 dieną, kada Alytaus miesto teatre režisierė Dalia Kimantaitė pristatė spektaklį „Mylėjau, myliu, mylimas buvau“.

Alytaus miesto teatro spektaklyje renesansinės eilės atgijo nauja, modernia sceninio gesto ir erdvės kalba, artima šiuolaikiniam žmogui. Spektaklis „Mylėjau, myliu, mylimas buvau“ – poezijos, muzikos ir sceninės plastikos žaismas, lyginantis Renesanso epochos ir šių laikų žmonių aktualijas.

Tai spektaklis apie poetą-menininką, kuris iš mirties prikeliamas gydytojų-Dievų tam, kad išsiaiškintų savo santykius su trimis jį mylėjusiomis moterimis, dar kartą išgyventų susitikimų su savo „meilės objektais“ džiaugsmą ir kančią, dar kartą pasinertų į švelnumo, aistrų, abejonių ir pavydo sūkurį, o finale sukurtų dar vieną, paskutinį sonetą ir kartu su savo mylimosiomis nukeliautų į amžinybę.

Inscenizacijos autorė ir režisierė – Dalia Kimantaitė

Judesio režisierius – Algis Mažeika

Kompozitorius – Jonas Jurkūnas

Dailininkė – Andželika Šulcaitė

Vokalas – Simona Smirnova

Vaidina: Marius Sadauskas, Povilas Adomaitis, Tomas Kučinskas, Inesa Pilvelytė, Eglė Juškaitė, Erika Jasinskaitė, Ona Gudaitytė, Vidas Vaškius, Eugenijus Rukauskas, Jonas Gaižauskas, Audingas Aleknavičius.

Lapkričio 15 d. 18:30 val.

Lietuvos Nacionalinio dramos teatro Didžiojoje salėje

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Sorbona Teatras