Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 6d. 12:27

Mamos leidžiasi į gastroles po Lietuvą

Spektaklio „Ša, kalba mamos!“ aktorės
D.Matvejevo nuotr. / Spektaklio „Ša, kalba mamos!“ aktorės.
„Idioteatro“ ir „Keistuolių“ teatro bendras darbas spektaklis „Ša, kalba mamos!“ švenčia vienerių metų sukaktį ir ta proga leidžiasi į gastroles po Lietuvą.

Ne kartą pasirodžiusios sostinės ir kitų didžiųjų šalies miestų scenose šešios žavios aktorės Gabija Ryškuvienė, Redita Dominaitytė, Aldona Vilutytė, Lina Budzeikaitė, Saulė Degutytė bei Kristina Mauruševičiūtė dabar ruošiasi aplankyti mamas ir tėčius ten, kur spektakliai nėra tokie dažni, o kvietimai ten pasirodyti į „Idioteatrą“ plaukė nuo pat spektaklio premjeros Vilniuje.

Pirmiausia jos užsuks į Kelmę bei Radviliškį, taip pat į Šiaulius, kuriuose per pirmuosius gyvavimo metus lankėsi tik kartą.

„Mūsų aktorės nebijo nei sniego, nei sunkiai pravažiuojamų kelių. Juk jos visos ne tik aktorės, bet ir mamos, o motinoms neįveikiamų kliūčių nėra. Todėl jos drąsiai šį viduržiemį leidžiasi į tuos miestus bei miestelius, kur buvo labiausiai pageidautos“, – sako „Idioteatro“ vadovas Donatas Tarasevičius.

Beje, vienerių metų sukaktį švenčiančio spektaklio kolektyvą galima sveikinti ir su dar viena proga, pradėjusios su dešimčia vaikučių (tiek jų turi visos šešios aktorės ir viena spektaklio režisierių Joana Čižauskaitė) netrukus jau galės džiaugtis dar viena atžala.

Spektaklis „Ša, kalba mamos!“ – tiesų apie šeimyninį gyvenimą, tokį, koks jis iš tikro yra, seansas. Aktorių monologai juokingai, bet ir aštriai, atskleidžia paprastai neviešinamas motinystės puses.

„Ša, kalba mamos!“ – tai naujausias „Idioteatro“ darbas ir pirmasis, sukurtas bendradarbiaujant su „Keistuolių“ teatru.

Artimiausi spektaklio „Ša, kalba mamos!“ pasirodymai:

•    Kauno „Girstučio“ kultūros rūmuose sausio 7 d., 18 val.

•    Šiaulių dramos teatre sausio 18 d., 18 val.

•    Kelmės kultūros centre sausio 21 d., 18 val.

•    Vilniuje „Keistuolių“ teatre sausio 26 d., 19 val.

•    Radviliškio kultūros centre sausio 27 d., 18 val.

Daugiau informacijos čia

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

27:27
00:41
27:12

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/