Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 18d. 15:20

Mažuosius žiūrovus kviečia Keistuolių teatro spektaklis „Pati labiausia pasaka“

Spektaklio „Pati labiausia pasaka“ akimirka
Keistuolių teatro nuotr. / Spektaklio „Pati labiausia pasaka“ akimirka

Vasario 20 d., sekmadienį, 12 val. Keistuolių teatras vėl kvies į lietuviškų pasakų varžytuves. Gruodžio mėnesį pristatytas kaip Kalėdų dovana mažiesiems, dabar vaidinimas virsta repertuariniu, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Spektaklis skirtas visiems, kurie mielai klausosi pasakų, patys jas seka ir net tiems, kurie sako, kad pasakos jiems nepatinka, bet giliai širdyje vis tiek jas mėgsta.

 „Pati labiausia pasaka“ – tai linksmos pasakų varžytuvės. Aktoriai pokštaudami, šmaikštaudami ir žaisdami seka gerai žinomas ir kai kam gal visai negirdėtas pasakaites. Į spektaklio vyksmą įsitraukusi  publika, atlikdama nesudėtingas bet labai svarbias užduotis, neturi kada nuobodžiauti.

Kalėdų senelis, gruodžio mėnesį atlikęs svarbiausio pasakų vertintojo vaidmenį, jau seniai išdundėjo atgal į Laplandiją. Todėl dabar tik mažieji žiūrovai ir jų vyresni palydovai  vertins Keistuolių sekamas pasakas ir svarstys, kuri pasakaitė pati šmaikščiausia, baisiausia, gražiausia, linksmiausia ir kuris pasakorius pats šauniausias.

Pasakas seka penki Keistuolių teatro aktoriai:  Judita Urnikytė, Benita Vasauskaitė, Eimantas Bareikis, Vytautas Leistrumas, Dalius Skamarakas. Režisierius – Vaidotas Žitkus. Scenografiją ir kostiumus kūrė Laura Luišaitytė.
 

Temos: 1 Teatras
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės