Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 21d. 18:19

Muzikinis spektaklis „Pabėgimas iš Trepsės namų“ nuo šiol kvies susitikti LRDT

Muzikinis spektaklis „Pabėgimas iš Trepsės namų“ nuo šiol kvies susitikti LRDT
Projekto partnerio nuotr. / Muzikinis spektaklis „Pabėgimas iš Trepsės namų“ nuo šiol kvies susitikti LRDT

Praėjusiais metais aktorius Andrius Kaniava pristatė naujausią savo režisūrinį darbą – muzikinį spektaklį šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“. Remdamasis Jono Avyžiaus apysaka „Aštuonetas iš Trepsės namų“, Andrius Kaniava parašė libretą, muziką ir pastatė kupiną nuotykių spektaklį su ryškiais personažais ir nenuspėjama pabaiga.

Po klajonių po įvairias Vilniaus kultūrines erdves, miuziklas pagaliau rado namus – kovo 31 d. jis bus parodytas Lietuvos rusų dramos teatre, ten pat žiūrovus kvies susitikti nuo rudens.

„Pabėgimas iš Trepsės namų“ – tai istorija apie išlepintą mergaitę, vardu Trepsė, kuriai užtekdavo treptelėti kojele ir kiekvienas jos noras buvo išpildomas. O norai dažniausiai kildavo žaislų parduotuvėje. Tad, laikui bėgant, Trepsės kambaryje apsigyveno daugybė lėlių. Tik štai vieną dieną jos visos tapo nereikalingos, nes... namuose atsirado kompiuteris. Keletas lėlių norėdamos pamokyti nedėkingąją Trepsę susėdo į seną žaislinį automobilį ir pabėgo iš Trepsės namų. Štai čia ir prasideda narsių lėlių nuotykiai.

Miuziklas daugiau nei metus sėkmingai keliauja po Lietuvą ir skinasi kelią tiek į mažųjų, tiek į suaugusiųjų žiūrovų širdis, primindamas, kad visi trokštame būti mylimi ir reikalingi, o tam „reikia tik, kad širdy įžiebtum šviesą“.

Pabėgusias lėles vaidina aktoriai: Aistė Lasytė, Darius Auželis, Aleksandra Metalnikova, Valentinas Krulikovskis, Vaidotas Žitkus, Marija Korenkaitė, Agnė Kaktaitė.

Artimiausi spektakliai: kovo 24 d. 12 val. Kaune, Girstučio kultūros centre; kovo 31 d. 12 val. Vilniuje, Lietuvos rusų dramos teatre.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

00:43
01:20
00:46

Dabar tu gali

Maistas