Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujame Gyčio Ivanausko teatro sezone – šiam teatrui nebūdinga premjera

Gytis Ivanauskas
Tomo Juškaičio nuotr. / Gytis Ivanauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gyčio Ivanausko teatras naują sezoną pradeda premjera „Programa. Apie prabangą ir bejėgiškumą“. Tai 13-asis šio teatro spektaklis, kurio idėja ir išpildymas bus visiškai netikėtas žiūrovui.

Tai visiškai kitoks teatro įkūrėjo Gyčio Ivanausko išgyvenimų pasakojimas, kur pro praskleistus scenos  užkulisius teatro gerbėjai turės retą galimybę pajusti tikrąjį prabangos skonį ir bejėgiškumo naštą.  

„Programa“ – tai pirmasis Gyčio Ivanausko teatro monospektaklis, kurio atsiradimą įkvėpė Jeano Luco Lagarce‘o kūryba ir gyvenimas. Su juo spektaklio idėjos autorius turėjo progos susipažinti vaidindamas rež. G. Varno spektaklyje „Tolima Šalis“. 

„Šis spektaklis man yra be galo svarbus. Jame pasakosiu apie tai, kas man šiuo metu ypatingai skauda ir svarbu: gyvenimą, žmones, teatrą, meilę. Net neabejoju, kad nagrinėjamos temos atpažįstamos ir artimos kiekvienam iš mūsų, spektaklyje nedidelę dalelę savęs pamatys kiekvienas, kuris kada nors buvo beprotiškai įsimylėjęs“, – įsitikinęs G.Ivanauskas.

Aktorius praskleidžia teatro užkulisius ir lukštena, tarsi, prabangiai įpakuotą dovanėlę, teatrui atsidavusio žmogaus gyvenimą. 

Spektaklio dramaturgiją kūrė Akvilė Melkūnaitė, su kuria Gytis Ivanauskas bendradarbiavo kurdamas žiūrovų pamėgtą spektaklį „Marko. Kavolių kabaretas“. 

Leon Somov ir Jazzu sukurta muzika – pagrindinis, vienintelis aktoriaus partneris bei pašnekovas. 

Inovatyvus ir nuolat netradicinių sprendimų ieškantis duetas ir šį kartą žiūrovus džiugins subtiliu muzikos skambesiu ir iki šiol teatro scenoje nenaudotomis techninėmis priemonėmis.

Ši naują Gyčio Ivanausko teatro pastatymą pirmą kartą žiūrovai galės išvysti Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje 2013 m. spalio 7 d.

 Premjeros:

Spalio 7 d. 18 val. Varėnos Kultūros Centras, Varėna

Spalio 12 d. 19 val.  Nacionalinis Kauno Dramos Teatras, Kaunas

Spalio 13 d. 19 val. Nacionalinis Kauno Dramos Teatras, Kaunas

Spalio 15 d. 19 val.  Menų Spaustuvė, Vilnius

Spalio 16 d. 19 val. Menų Spaustuvė, Vilnius

Lapkričio  16 d. 19 val. Nacionalinis Kauno Dramos Teatras, Kaunas

Lapkričio  17 d. 19 val. Menų Spaustuvė, Vilnius

Bilietus platina TIKETA. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą