Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 11d. 09:39

Naujausi J.Miltinio dramos teatro pastatymai – Nacionaliniame dramos teatre

Spektaklio „Meilės eliksyras“ akimirka
Organizatorių nuotr. / Spektaklio „Meilės eliksyras“ akimirka.
Juozo Miltinio dramos teatras Vilniuje pristatys naujausius savo spektaklius.
Lietuvos nacionaliniame dramos teatre sausio 25–26 dienomis Juozo Miltinio dramos teatras sostinės žiūrovams parodys režisieriaus Sauliaus Varno spektaklį „Kai mes mirę nubusim“ pagal H.Ibseno pjesę ir režisieriaus Arvydo Lebeliūno naujausią pastatymą „Meilės eliksyras“ pagal Piterio Šeferio pjesę „Leticija ir žolelių trauktinė“.

„Sauliaus Varno spektaklis „Kai mes mirę nubusim“ neseniai buvo parodytas tarptautiniame H.Ibseno festivalyje Indijoje, kur sulaukė žiūrovų bei organizatorių pripažinimo, o Arvydo Lebeliūno spektaklis „Meilės eliksyras“ yra kalėdinė teatro premjera. Tikimės, kad sulauksime ir sostinės žiūrovų įvertinimo“, – sako J.Miltinio dramos teatro vadovas Romualdas Vikšraitis.

Sausio 25 d. (antradienį) 18 val. J.Miltinio dramos teatras rodys spektaklį „Kai mes mirę nubusim“. Paskutinė H.Ibseno sukurta pjesė, jo kūrybos finalas apnuogina autoriaus sielą, didžiausius jos skaudulius. Tai pasakojimas apie menininką Rubeką, svajojusį sukurti didį savo gyvenimo kūrinį, skulptūrą „Prisikėlimo diena“.

„Ši drama kalba apie supratimą tikrųjų gyvenimo vertybių ir prasmių, kurios pavėluotai aplanko mus, kai nebeturime dėl ko gyventi, o mūsų bandymas įkopti į pačią aukščiausią gyvenimo viršūnę jau yra pavėluotas. Pjesė – mistinė, veikėjai – apgaubti paslapties. Tai paskutinis H.Ibseno kūrybos atodūsis, kurį išgirsti ir pajusti turėtume visi“, – sako režisierius Saulius Varnas.

Spektaklio dailininkas Marius Nekrošius, muziką parašė kompozitorius Faustas Latėnas. Spektaklyje vaidina Albinas Kėleris, Toma Razmislavičiūtė, Inga Talušytė, Rudolfas Jansonas, Evaldas Stokė ir kiti.

Sausio 26 d. (trečiadienį) 18 val. J.Miltinio dramos teatras vilniečius kviečia į 3 dalių tragikomediją „Meilės eliksyras“. Pjesės autorius – Piteris Šeferis.

Pasak režisieriaus Arvydo Lebeliūno, pagrindinė spektaklio idėja – siekis išsaugoti kuo daugiau gyvenime spalvų. Kai žmogus išeina iš šio pasaulio, dažnai sakoma, kad dingo dar viena graži spalva. Išskirtinė naujausio panevėžiečių pastatymo spalva yra Leticija, visiškai socialiai neapsaugota, tačiau itin jautri, subtili ir kūrybinga asmenybė. Scenos meno kalba atskleisti ją bandanti aktorė Inga Talušytė sukūrė puikų įsimintiną vaidmenį.

Spektaklio dailininkas Artūras Šimonis, kostiumų dailininkė Tatjana Semionova, kompozitorius – Antanas Jasenka. Vaidina: Inga Talušytė, Asta Preidytė, Ligita Kondrotaitė, Albinas Kėleris, Vytautas Kupšys, Vita Šiaučiūnaitė, Laimutis Sėdžius, Toma Razmislavičiūtė, Donatas Kalkauskas ir kiti.

 
 

 

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu