TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

​Oskaro Koršunovo teatras netradiciškai uždarė jubiliejinį sezoną

Oskaro Koršunovo teatras netradiciškai uždarė jubiliejinį sezoną
OKT nuotr. / Oskaro Koršunovo teatras netradiciškai uždarė jubiliejinį sezoną
Šaltinis: 15min
0
A A

OKT/Vilniaus miesto teatras jubiliejinį 15-ąjį sezoną uždarė netradiciškai aukštai, kartu su artimaisiais belaipiodami medžių viršūnėmis ir nutrūktgalviškai besileisdami lynu virš Neries. Vilniaus pakraštyje esančiame „UNO Park“ nuotykių parke susitiko režisierius bei teatro meno vadovas Oskaras Koršunovas, aktoriai, administracijos darbuotojai, techninis personalas bei visi kiti, vienaip ar kitaip prisidėję prie šiame sezone teatrą lydėjusios sėkmės.

Jubiliejinis 15-asis sezonas teatrui buvo daugiau nei sėkmingas. „Žuvėdros“ premjera, vainikavusi visą penkiolikos metų veiklos laikotarpį, buvo įvertinta tiek kritikų, tiek publikos. Aktoriai Nelė Savičenko ir Martynas Nedzinskas buvo apdovanoti Auksiniais scenos kryžiais, o bilietai į visus „Žuvėdros“ spektaklius buvo iššluoti dar viduryje sezono.

Sėkmė lydėjo ne tik „čia“, Lietuvoje, bet ir „ten“, užsienyje. Šiame sezone teatras dar kartą perbraižė savo užsienio gastrolių žemėlapį, pažymėdamas jame du naujus taškus – tai Armėnija ir Brazilija. „Miranda“ dalyvavo tarptautiniame „Highfest“ festivalyje Jerevane, o „Hamletas“ pravėrė duris į pirmą kartą rengiamą tarptautinį San Paulo teatro festivalį, kuriame brazilų publika bilietų į vilniečių spektaklį eilėje laukė nuo pat ryto.

„Paskutinė Krepo juosta“ ir aktorius Juozas Budraitis leidosi į pirmąsias užsienio gastroles Kijeve, kur pataikė į patį revoliucijos įvykių įkarštį. Pristatydamas spektaklį „Dugne“ režisierius dar kartą sugrįžo į pagrindinę Berlyno sceną – Hebbel teatrą.

„Žuvėdros“ tarptautinis debiutas pranoko visus lūkesčius. Torunėje vykusiame tarptautiniame festivalyje KONTAKT publika plojimais net šešis kartus kvietė aktorius sugrįžti į sceną. Spektaklį įvertino ir komisija – „Žuvėdrai“ atiteko penki apdovanojimai. Tai lygiai pusė visų festivalio prizų.

Jubiliejinio sezono pabaigoje OKT/Vilniaus miesto teatras surengė festivalį, kuriame pristatė visus šiuo metu rodomus spektaklius. Po spektaklių publikos laukė susitikimai su režisieriumi bei aktoriais, vedami garsių kultūros veikėjų, tokių kaip Leonidas Donskis, Kristupas Sabolius, Dovilė Zelčiūtė, Ramunė Marcinkevičiūtė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą