Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oskaro Koršunovo teatro gastrolės: nustebinęs Minskas

Oskaro Koršunovo gastrolės Minske
Tomo Žaibaus nuotr. / Oskaro Koršunovo gastrolės Minske
Šaltinis: 15min
0
A A

Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatras nemažina gastrolių tempo. Šį kartą – tarptautinis teatrų forumas „TEART“ Minske, kur spalio 8-9 dienomis publika turėjo galimybę išvysti spektaklius „Dugne“ bei „Miranda“ (abiejų spektaklių režisierius Oskaras Koršunovas).

Festivalis tapo aktoriaus Dariaus Meškausko debiutu Prospero vaidmenyje „Mirandoje“. Minsko publikai, scenoje laukusiai aktoriaus Povilo Budrio, tai buvo kiek netikėta.

Tačiau šis netikėtumas toli gražu nebuvo nemalonus – D. Meškauskui puikiai sekėsi „prisijaukinti“ Prospero vaidmenį ir „Miranda“ jau eilinį kartą buvo palydėta gausiomis ovacijomis.

Ne vieną trupės aktorių nustebino pats Minskas. Dažnas buvo susidaręs stereotipinį tiek Minsko, tiek visos Baltarusijos įvaizdį, tad akistata buvo kiek netikėta – miestas juos pasitiko stebinančia švara bei tvarka.

Tarptautinis teatrų forumas „TEART“ – aukšto lygio festivalis. Į jo programą įtraukti tokių tarptautiniu mastu žinomų režisierių, kaip Krystian Lupa ar Romeo Castellucci, spektakliai.

Lenkų režisierius K. Lupa baltarusių publikai pristato prieš keletą metų Vilniuje rodytą spektaklį „Persona. Marilyn“, o italas R. Castellucci – Lietuvoje nemenką ažiotažą sukėlusį „Apie Dievo Sūnaus veido koncepciją“.

Grįžę iš Minsko, aktoriai turbūt net neturėjo laiko išsikrauti lagaminus – jau šį penktadienį teatras išvyksta į Permę, kur spalio 14 dieną, Tarptautinio teatro erdvės festivalio scenoje parodys Oskaro Koršunovo režisuotą „Įstabiąją ir graudžiąją Romeo ir Džuljetos istoriją”.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą