Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 28d. 12:29

Oskaro Koršunovo teatras gastroliavo Lenkijoje

Gastrolių akimirka
Tomas Žaibus nuotr. / Gastrolių akimirka

Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatro gastrolės pakrypo kaimyninės Lenkijos link. Šį kartą trupė lankėsi beveik mėnesį vykusiame menų festivalyje „Ars Cameralis“, kur lenkų publikai parodyti Oskaro Koršunovo režisuoti spektakliai „Dugne“ bei „Miranda“.

„Ars Cameralis“ – itin plataus masto festivalis, apimantis ne tik teatrą, bet ir literatūrą, muziką bei vizualiuosius menus. Oskaro Koršunovo teatras festivalyje dalyvauja jau trečią kartą, tad Katovicų publika pažįstama puikiai. Ankstesniuose festivaliuose teatras parodė dvi Williamo Shakespeare`o interpretacijas: „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ bei „Vasarvidžio nakties sapnas“.

Dar prieš įvykstant „Dugne“ ir „Mirandos“ spektakliams, publika turėjo galimybę pamatyti „Hamleto“ vaizdo įrašą, kurį pristatė lenkų teatro kritikas Lukasz Drewniak, nebe pirmus metus aktyviai besidomintis Oskaro Koršunovo teatru.

Viso festivalio metu vyko jau nuolatiniu teatro bendražygiu tapusio Dmitrijaus Matvejevo fotografijų paroda. Eksponuojamose nuotraukose – teatro gyvavimo akimirkos tiek iš praeities, tiek iš dabarties.

Tiek „Dugne“, tiek „Mirandą“ Katovicų publika priėmė kaip naują posūkį interpretuojant klasikos veikalus šiuolaikiniame teatre. Tai paaiškėjo po spektaklio „Dugne“ vykusiame susitikime su žiūrovais, išsivysčiusiame į aktyvų ir atvirą dialogą tarp aktorių ir publikos.

Nuotraukų galerijoje – akimirkos iš gastrolių Katovicuose užkulisių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos