Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 22d. 17:23

Po spektaklio – kolegų ir žiūrovų sveikinimas aktoriui

Nacionaliniame Kauno dramos teatre jubiliejaus proga sveikinamas aktorius Dainius Svobonas.
Donatas Stankevičius / Nacionaliniame Kauno dramos teatre jubiliejaus proga sveikinamas aktorius Dainius Svobonas.

„Koks gražus pasaulis! Mėlynas. Autobusas buvo mėlynas. Tikrai mėlynas. Mėlyna spalva reiškia viltį. Mažo idioto snukis. Laimingas... Ir aš laimingas!“ – sekmadienio vakarą spektaklio kulminacijoje suklupęs scenoje pasakė Antanas Garšva aktoriaus Dainiaus Svobono lūpomis. Spektaklis „Balta drobulė“ pagal Antano Škėmos to paties pavadinimo kūrinį Nacionaliniame Kauno dramos teatre baigėsi sveikinimais – pagrindinio vaidmens atlikėją D.Svoboną kolegos ir žiūrovai sveikino jubiliejaus proga.

Sekmadienio vakarą į Nacionalinį Kauno dramos teatrą rinkosi ne tik žiūrovai, bet ir aktoriaus bičiuliai. Kaip buvo skelbiama spektaklio pristatyme, sekmadienio vakaras teatre buvo skiriamas D.Svobono 50 metų jubiliejui.

Teatro vadovas Egidijus Stancikas aktoriui įteikė kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson padėką už ilgametį darbą ir kūrybiškumą, Kauno savivaldybės tarybos sprendimu aktoriui skirtas „Santakos“ garbės ženklas.

D.Svobonas teatre praleido beveik tris dešimtis metų.

Jubiliejaus proga aktoriui kolegos įteikė ir dovaną – dailininko Tomo Stanaičio tapytą paties aktoriaus paveikslą.

Daug įsimintinų vaidmenų teatre ir kine sukūręs aktorius po sveikinimų scenoje nedaugžodžiavo: „Visi, sulaukę tokio amžiaus, žino, kaip jaučiasi. Ačiū.“

2015 metais aktorius pelnė Auksinį scenos kryžių pagrindinio vaidmens kategorijoje – D.Svobanas įvertintas už Haneso Kiurmano vaidmenį spektaklyje „Biografija: vaidinimas“, o 2014 metais D.Svobonas išrinktas įsimintiniausiu Kauno menininku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Kviečiame anties

Šiemet buvau geras

Maistas

Sveikata